niedziela, 1 październik 2023, 17:47

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Uwielbiam być mężczyzną”, czyli spotkanie z Agatą Kołakowską
„Uwielbiam być mężczyzną”, czyli spotkanie z Agatą Kołakowską

„Uwielbiam być mężczyzną”, czyli spotkanie z Agatą Kołakowską

piątek, 28 września 2018, 18:45 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Prawdziwą niespodziankę dla miłośników literatury przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zapraszając czytelników na spotkanie autorskie z Agatą Kołakowską. Wieczór odbędzie się 1 października 2018 roku (poniedziałek) o godz. 18.00 w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki – wstęp wolny.

Agata Kołakowska urodziła się w 1984 r. we Wrocławiu. Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest autorką książek przepełnionych emocjami, które wzruszą niejednego odbiorcę. Wśród znanych tytułów wymienić należy „Niechcianą prawdę”, „Siódmy rok” , „Płótno”, „Przyjaciółki” czy „Zaciszny zakątek”. Najnowsza książka pisarki pt. „Wyrok na miłość” opowiada o niełatwej i skomplikowanej realizacji pragnień, które obnażają blaski i cienie ludzkiej natury. Zawsze chciała pisać książki dla kobiet, aby dodać im otuchy i odwagi w wyrażaniu siebie. Jednak po jej literaturę sięgają również panowie, z czego należy podwójnie się cieszyć.

Podczas spotkania z czytelnikami Agata Kołakowska wyjaśni dlaczego „uwielbia być facetem”. Opowie o tym jak tworzy swoich bohaterów wykorzystując obserwacje i… swojego męża! Podczas wieczoru będzie można nabyć książki pisarki wraz z autografem. Tego spotkania nie można przegapić!

Serdecznie zapraszamy.

„Uwielbiam być mężczyzną”, czyli spotkanie z Agatą Kołakowską Reviewed by on . Prawdziwą niespodziankę dla miłośników literatury przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zapraszając czytelników na spotkanie autorskie z Ag Prawdziwą niespodziankę dla miłośników literatury przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zapraszając czytelników na spotkanie autorskie z Ag Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top