sobota, 2 grudzień 2023, 06:07

Przed 1 listopada

Przed 1 listopada

piątek, 26 października 2018, 07:43 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

Przed zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych od sześciu lat porządkujemy cmentarze znajdujące się na terenie naszej gminy. W zeszłym tygodniu, dzięki słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kamieniu Pomorskim udało się nam uporządkować poniemiecką nieczynną nekropolię w podkamieńskim Grabowie.
W tę sobotę zaś, 27 października, o godzinie 10.00 spotkamy się przed kaplicą na naszym Cmentarzu Komunalnym by uporządkować opuszczone groby znajdujące się na tej nekropolii, w tym i te o znaczeniu historycznym, osób zasłużonych i pionierów Ziemi Kamieńskiej oraz wspomóc porządkowanie kwatery wojennej i Cmentarza Wojennego.
Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do akcji!

Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej
oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Kamieńskiej

Przed 1 listopada Reviewed by on . Przed zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych od sześciu lat porządkujemy cmentarze znajdujące się na terenie naszej gminy. W zeszłym tygodniu, dzięki słuchac Przed zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych od sześciu lat porządkujemy cmentarze znajdujące się na terenie naszej gminy. W zeszłym tygodniu, dzięki słuchac Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top