wtorek, 6 czerwiec 2023, 11:07

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Gdzie szukać morza w Szczecinie?” – spotkanie z Przemysławem Głową
„Gdzie szukać morza w Szczecinie?” – spotkanie z Przemysławem Głową

„Gdzie szukać morza w Szczecinie?” – spotkanie z Przemysławem Głową

czwartek, 22 listopada 2018, 22:40 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka, turystyka

Zapraszamy 28 listopada 2018 r. o godz. 18.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach na spotkanie pt. „Gdzie szukać morza w Szczecinie? Sposoby miejskiego przewodnika”, które poprowadzi Przemysław Głowa. Spotkanie jest realizowane w ramach Ruchomych Wykładów Pomorzoznawczych.

Przemysław Głowa jest przewodnikiem miejskim po Szczecinie od 2009 roku. Zna Szczecin jak własną kieszeń i oprowadza po miejscach znanych, ale także osobliwych i rzadko odwiedzanych. Prowadzi wykłady z historii sztuki, etnografii i historii Szczecina. Współtworzył wiele szczecińskich tras turystycznych. Jest współautorem publikacji „Zrób to w Szczecinie”, które promuje ciekawe zakątki tego miasta. Jego znakiem rozpoznawczym są bałaganiarskie dredy oraz ekscentrycznie przycięta broda i wąsy. Współorganizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków naszego regionu na pełne emocji spotkanie z Przemysławem Głową. Wstęp wolny.

Bibliotekarze

„Gdzie szukać morza w Szczecinie?” – spotkanie z Przemysławem Głową Reviewed by on . Zapraszamy 28 listopada 2018 r. o godz. 18.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach na spotkanie pt. „Gdzie szukać morza w Szczecinie? Sposoby mie Zapraszamy 28 listopada 2018 r. o godz. 18.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach na spotkanie pt. „Gdzie szukać morza w Szczecinie? Sposoby mie Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top