piątek, 2 czerwiec 2023, 20:12

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Derby powiatu kamieńskiego czyli cykliczna i brutalna walka między… fanatykami klubów!
Derby powiatu kamieńskiego czyli cykliczna i brutalna walka między…  fanatykami klubów!

Derby powiatu kamieńskiego czyli cykliczna i brutalna walka między… fanatykami klubów!

niedziela, 25 listopada 2018, 14:51 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, POWIAT, sport

Wiadomo było od dawna że ten mecz jest tym który otrzymał status meczu podwyższonego ryzyka. To wszystko właśnie potwierdziło się oczywiście w sobotę 24 listopada br. na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim. Przybyli na ten mecz kibice obejrzeli nawet dość dobre widowisko piłkarskie, w którym nie brakowało zaciętości sportowej, zarówno z jednej jak i z drugiej strony.  Obydwa zespoły przystąpiły do gry z pewną nutą pewności że ten mecz ułożą oczywiście na swoją korzyść. Jednak z upływem kolejnych minut gry widać było, że zawodnicy Vinety chcą dość szybko przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę. Nie można też odmówić gospodarzom tego, że próbowali choć nieskutecznie zagrozić bramce gości, pomimo strzelenia nawet honorowego gola. Upływający czas jednak obnażył słabą dyspozycję gospodarzy, co poskutkowało oczywiście końcowym wynikiem meczu, który ostatecznie zakończył się porażka Gryfa 1:3. Co by się nie napisało o tym meczu piłkarskim, to i tak to wszystko blednie, w świetle niesportowych pozaboiskowych zachowań. Smutne ale bardzo prawdziwe!!!

Derby powiatu kamieńskiego czyli cykliczna i brutalna walka między… fanatykami klubów! Reviewed by on . Wiadomo było od dawna że ten mecz jest tym który otrzymał status meczu podwyższonego ryzyka. To wszystko właśnie potwierdziło się oczywiście w sobotę 24 listopa Wiadomo było od dawna że ten mecz jest tym który otrzymał status meczu podwyższonego ryzyka. To wszystko właśnie potwierdziło się oczywiście w sobotę 24 listopa Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top