środa, 7 grudzień 2022, 21:59

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Uwaga wolontariusze WOŚP – pilne
Uwaga wolontariusze WOŚP – pilne

Uwaga wolontariusze WOŚP – pilne

poniedziałek, 03 grudnia 2018, 23:10 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, POWIAT, społeczeństwo

Kamieński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że ze względu na zmianę sposobu rejestracji wolontariuszy prosimy wszystkich zainteresowanych wolontariatem o zgłaszanie się do biura Kamieńskiego Domu Kultury przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim najpóźniej do 5.12.2018 r. (środa) do godz. 14:00.

Uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz telefon, który będzie potrzebny w celach weryfikacji SMS. Powyższa informacja dotyczy zarówno nowych wolontariuszy, jak i osób, które były już wcześniej rejestrowane w systemie WOŚP. Ponieważ ilość wolontariuszy jest ograniczona, prosimy o nieodkładanie zgłoszeń na ostatnią chwilę.

Szef Sztabu
Sylwia Brzęczkowska

Uwaga wolontariusze WOŚP – pilne Reviewed by on . Kamieński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że ze względu na zmianę sposobu rejestracji wolontariuszy prosimy wszystkich zainteresowanych w Kamieński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że ze względu na zmianę sposobu rejestracji wolontariuszy prosimy wszystkich zainteresowanych w Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top