czwartek, 30 listopad 2023, 09:15

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Teatr przy Stoliku w Kamieńskiej Bibliotece

Teatr przy Stoliku w Kamieńskiej Bibliotece

wtorek, 11 grudnia 2018, 20:46 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

W poniedziałkowy wieczór 10 grudnia w  Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbył się spektakl Teatru przy Stoliku. Publiczność miała przyjemność wysłuchać komedii „Boże mój” Anat Gov w wykonaniu Ewy Sobiech i Macieja Litkowskiego z Teatru Współczesnego w Szczecinie.

Do terapeutki przychodzi sam Bóg zmagający się z depresją. Niezwykła rozmowa pokazuje ile w nas Boga , a ile człowieka w Bogu. Gorąca dyskusja bohaterów wywoływała w widzach i zadumę , ale również salwy śmiechu. Dziękujemy wszystkim zebranym oraz wspaniałym Aktorom i liczymy na kolejne spotkanie „Teatru przy stoliku” w niedalekiej przyszłości.

Spotkanie teatralne mogliśmy obejrzeć dzięki pomocy finansowej Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Teatr przy Stoliku w Kamieńskiej Bibliotece Reviewed by on . W poniedziałkowy wieczór 10 grudnia w  Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbył się spektakl Teatru przy Stoliku. Publiczność mia W poniedziałkowy wieczór 10 grudnia w  Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbył się spektakl Teatru przy Stoliku. Publiczność mia Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top