czwartek, 30 listopad 2023, 09:13

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Kolejna nielegalna hurtownia tytoniu zamknięta
Kolejna nielegalna hurtownia tytoniu zamknięta

Kolejna nielegalna hurtownia tytoniu zamknięta

czwartek, 13 grudnia 2018, 22:15 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
  • Ponad 130 kg tytoniu i 420 sztuk papierosów bez znaków akcyzy ujawniono w Koszalinie.
  • Efekt tych działań to wynik pracy pracowników i funkcjonariuszy Zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej i funkcjonariuszy Policji w Koszalinie.

12 grudnia br. podczas kontroli w jednej z wynajmowanych hal magazynowych na terenie Koszalina funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego ujawnili ponad 130 kg tytoniu ciętego do palenia i 420 szt. papierosów bez znaków akcyzy.

Kontrolę przeprowadzono wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Przestępczości Gospodarczej Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie. Z tytułu niezapłaconej akcyzy Skarb Państwa straciłby ok. 105 tys. zł. Podejrzanemu przedstawiono zarzut popełnienia przestępstwa skarbowego. Towar zabezpieczono do dalszego postępowania karnego-skarbowego, które poprowadzi Zachodniopomorski Urząd Celno-Skarbowy.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Kolejna nielegalna hurtownia tytoniu zamknięta Reviewed by on . Ponad 130 kg tytoniu i 420 sztuk papierosów bez znaków akcyzy ujawniono w Koszalinie. Efekt tych działań to wynik pracy pracowników i funkcjonariuszy Zachodniop Ponad 130 kg tytoniu i 420 sztuk papierosów bez znaków akcyzy ujawniono w Koszalinie. Efekt tych działań to wynik pracy pracowników i funkcjonariuszy Zachodniop Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top