środa, 7 grudzień 2022, 20:51

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych”
Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych”

Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych”

piątek, 14 grudnia 2018, 21:52 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

10 i 13 grudnia 2018 r. w Bibliotece w Międzyzdrojach oraz 11 i 12 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy zorganizowano rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Fabryka ozdób świątecznych”. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Przez 4 dni w rodzinnej atmosferze dzieci, młodzież i dorośli dekorowali piernikowe ozdoby choinkowe oraz wykonywali mikołaje, śnieżynki, pingwinki, aniołki i renifery z koralików Hama. Dzieci zabrały wykonane przez siebie prace do domu, by ozdobić świątecznie domy. Część piernikowych ozdób uczestnicy zajęć przeznaczyli na niedzielny Jarmark Świąteczny. Organizatorami warsztatów byli: Miejska Biblioteka Publiczna, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wapnicy oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”.

Część materiałów plastycznych na warsztaty w bibliotece zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2018 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach. Warsztaty w Wapnicy zrealizowano w ramach projektu „KLUBIK RODZINNY – OD JUNIORA DO SENIORA” dofinansowanego ze środków Gminy Międzyzdroje. Realizatorem projektu jest Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”. Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom, babciom, wolontariuszom za pracę, dobrą zabawę i pomoc w zajęciach plastycznych. Już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty plastyczne, które odbędą się w Bibliotece w styczniu podczas ferii zimowych.

Zapraszamy również do międzyzdrojskiego amfiteatru na stoisko Biblioteki i Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”, które będziemy prowadzić w najbliższą niedzielę od godziny 12:00 podczas IV Międzyzdrojskiego Jarmarku Świątecznego i Festiwalu Choinki. Dochód z kiermaszu naszych ozdób zostanie przekazany na konto Stowarzyszenia z przeznaczeniem na cele statutowe.

Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych” Reviewed by on . 10 i 13 grudnia 2018 r. w Bibliotece w Międzyzdrojach oraz 11 i 12 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy zorganizowano rodzinne warsztaty plastycz 10 i 13 grudnia 2018 r. w Bibliotece w Międzyzdrojach oraz 11 i 12 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy zorganizowano rodzinne warsztaty plastycz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top