piątek, 9 grudzień 2022, 14:03

Strona główna » WYDARZENIA » gospodarka » Webinarium o 1 proc. w usłudze Twój e-PIT i zmianach dla NGO jako płatników
Webinarium o 1 proc. w usłudze Twój e-PIT i zmianach dla NGO jako płatników

Webinarium o 1 proc. w usłudze Twój e-PIT i zmianach dla NGO jako płatników

środa, 09 stycznia 2019, 22:06 Kategoria: gospodarka, REGION, społeczeństwo
 • Webinarium odbędzie się 11 stycznia 2019 r. i będzie podzielone na dwa bloki tematyczne.
 • O 11.00 rozpocznie się pierwsza część na temat przekazywania 1 proc. podatku w usłudze Twój e-PIT. Druga (start o 11.30) będzie dotyczyć zmian dla organizacji pozarządowych (NGO) jako płatników.
 • Rozmowę poprowadzą przedstawiciele portalu ngo.pl a na pytania odpowie ekspert MF.                                                                                                                                     Webinarium jest adresowane przede wszystkim do organizacji pożytku publicznego i organizacji pozarządowych. W pierwszym bloku ekspert Ministerstwa Finansów odpowie między innymi na pytania jak przekazywany jest 1% podatku w nowej usłudze, jak można zmienić organizację lub gdzie wpisać cel szczegółowy. Osoby obserwujące webinarium dowiedzą się również, w jaki sposób emeryci i renciści mogą przekazać 1% podatku.W drugiej części webinarium skierowanej do NGO jako płatników ekspert przedstawi nowe obowiązki organizacji, które wynikają ze zmian w PIT od 2019 r. oraz wskaże, gdzie znaleźć obowiązujące formularze.  Odpowie też m.in. na pytania czy nowe zasady obowiązują wszystkie organizacje, kto i w jaki sposób w NGO podpisuje PIT-y pracownicze oraz co tak naprawdę oznacza forma elektroniczna przekazywania informacji do urzędu skarbowego. Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium.

  Link do webinarium będzie aktywny 11 stycznia na stronie Ministerstwa Finansów.

  Webinarium jest częścią działań skierowanych do organizacji pożytku publicznego.

  Zapraszamy również na zakładkę dotyczącą OPP na Portalu Podatkowym.

  Małgorzata Brzoza

  Rzecznik prasowy

  Izby Administracji Skarbowej

  w Szczecinie

Webinarium o 1 proc. w usłudze Twój e-PIT i zmianach dla NGO jako płatników Reviewed by on . Webinarium odbędzie się 11 stycznia 2019 r. i będzie podzielone na dwa bloki tematyczne. O 11.00 rozpocznie się pierwsza część na temat przekazywania 1 proc. po Webinarium odbędzie się 11 stycznia 2019 r. i będzie podzielone na dwa bloki tematyczne. O 11.00 rozpocznie się pierwsza część na temat przekazywania 1 proc. po Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top