piątek, 9 grudzień 2022, 13:35

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Wspomnień czar VII
Wspomnień czar VII

Wspomnień czar VII

wtorek, 15 stycznia 2019, 20:46 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, historia

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wspomnień czar” i podzielenie się z nami wspomnieniami na temat Międzyzdrojów już 24 stycznia 2019 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach.

Spotkanie będzie miało charakter rozmowy, do której serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz turystów. W trakcie pokazu slajdów zobaczymy jak, od początku XX wieku, aż do czasów współczesnych, zmieniało się molo, plaża, dworzec kolejowy. Pierwsze spotkanie, podczas którego już rozmawialiśmy o tych miejscach odbyło się 21 września 2015 r. Prezentacja, dzięki mieszkańcom, przez tych kilka lat została uzupełniona o kolejne fotografie.

Jeśli masz zdjęcia lub pocztówki związane z naszym miastem, które możesz udostępnić do prezentacji i na wystawę, przyślij je na maila: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com lub przynieś do biblioteki w celu ich skopiowania. Oryginały zwracamy właścicielom w nienaruszonym stanie.

Bibliotekarze

 

Wspomnień czar VII Reviewed by on . Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Wspomnień czar" i podzielenie się z nami wspomnieniami na temat Międzyzdrojów już 24 stycznia 2019 r. (czwartek) o godz Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Wspomnień czar" i podzielenie się z nami wspomnieniami na temat Międzyzdrojów już 24 stycznia 2019 r. (czwartek) o godz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top