piątek, 9 grudzień 2022, 13:21

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Spędź ferie w „Kreatywnej Pracowni Plastycznej” w bibliotece
Spędź ferie w „Kreatywnej Pracowni Plastycznej”  w bibliotece

Spędź ferie w „Kreatywnej Pracowni Plastycznej” w bibliotece

poniedziałek, 21 stycznia 2019, 11:05 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza dzieci do aktywnego spędzenia czasu podczas ferii zimowych w okresie od 28 stycznia do 8 lutego 2019 r. Zajęcia w bibliotece odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 13.00. W wyjątkowych sytuacjach zaopiekujemy się dziećmi od godz. 8.00.

Bibliotekarze przygotowali moc atrakcji. Wspólne czytanie bajek i interesujące zajęcia teatralne dostarczą najmłodszym wiele emocji. Mini – dyskoteka rozgrzeje każdego przed zajęciami, dając mnóstwo energii. 29 stycznia 2019 r. odbędzie się spotkanie autorskie Anny Piecyk i Jolanty Nyrkowskiej. Każdy uczestnik otrzyma książeczkę autorek pt. „Zimowe opowieści”. 30 stycznia 2019 r. wraz Klubem Sportowym „Fala” spędzimy aktywnie czas grając i bawiąc się na hali sportowej w Międzyzdrojach. 31 stycznia 2019 r. w Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego będą czekały na nas quizy i zagadki przyrodnicze oraz „mikroskopowanie”.

Bibliotekarze przewidzieli wiele zajęć manualnych: wykonywanie masek karnawałowych, gniotków antystresowych, zakładek do książek, aniołów, szkatułek na „tegesy” i „tentegi”, szachów z filcu oraz łapaczy snów. Zrobimy walentynkowe niespodzianki dla najbliższych, a z koralików HAMA stworzymy postacie „Z krainy lodu”. Wspólnie będziemy bawić się z chustą Klanza i układać „Wieżę” na czas. Wykonamy tor z przeszkodami i zagramy w kapsle, a członkowie  Stowarzyszenia „Archeozdroje” 4 lutego 2019 r. nauczą nas tkać na krośnie. „Jak bawić się z psem – bezpieczeństwo dziecka i psa” to zajęcia dla tych, którzy kochają zwierzęta.

Helena Piątek ze szkoły dla psów „Szkoła na 6 łap” niewątpliwie odpowie na wiele pytań dotyczących naszych domowych czworonogów już 5 lutego 2019 r. Do międzyzdrojskiego kina „Eva” wybierzemy się 7 lutego 2019 r. o godz. 10.30 na animowany film pt. „Ralph Demolka w internecie”. Nie zabraknie prac zespołowych. Powstaną makiety „Świat dinozaurów”,” Latarnia morska na wyspie” „Podwodny świat” oraz „Zimowe miasteczko”. Obchodzić będziemy także Światowy Dzień Dinozaura i Dzień Kota. We wtorki, 29 stycznia i 5 lutego 2019 r. w godz. 16.00 do 18.00 zapraszamy miłośników gier planszowych na zajęcia pt. „Gry bez prądu”.

Na wszystkich biorących udział w „Kreatywnej Pracowni Plastycznej” będzie czekał słodki poczęstunek oraz konkursy z nagrodami. Finałem ferii będzie wernisaż prac wykonanych przez uczestników zajęć. Już teraz zapraszamy do biblioteki rodziców/opiekunów prawnych do podpisania zgody na uczestnictwo dziecka w zajęciach

Bibliotekarze

PROGRAM FERII 2019 w MIĘDZYZDROJSKIEJ BIBLIOTECE

 

Spędź ferie w „Kreatywnej Pracowni Plastycznej” w bibliotece Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza dzieci do aktywnego spędzenia czasu podczas ferii zimowych w okresie od 28 stycznia do 8 lutego 2019 r. Z Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza dzieci do aktywnego spędzenia czasu podczas ferii zimowych w okresie od 28 stycznia do 8 lutego 2019 r. Z Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top