czwartek, 19 maj 2022, 20:25

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Wycieczka do kina na zakończenie ferii zimowych

Wycieczka do kina na zakończenie ferii zimowych

poniedziałek, 11 lutego 2019, 22:20 Kategoria: edukacja, kultura i sztuka, REGION

Ostatnia sobota ferii zimowych 2019 była pełna niespodzianek dla dzieci z sołectw Grębowo, Mokrawica, Trzebieszewo i Sibin. Zorganizowaną grupą młodzi mieszkańcy odwiedzili kino Eva w Międzyzdrojach oraz planetarium. W wycieczce brało udział 53 dzieci z Trzebieszewa, Świńca, Mokrawicy, Borucina i Sibina. W Międzyzdrojach obejrzeliśmy film „Ralph demolka w Internecie” oraz projekcie o kosmosie.

Organizatorami i finansującymi wycieczkę byli: Monika Kosińska i Sebastian Mamzer. Dodatkowo w wyprawie wsparcia udzielili rodzice i wychowawcy zapewniający opiekę nad dziećmi za co szczególnie dziękujemy.

W przyszłości planowane są kolejne atrakcje. Mogą to być wycieczki piesze po okolicy Międzyzdrojów, spływ kajakowy lub nawet wyjazd na mecz Pogoni Szczecin. O pomysłach na kolejne wyprawy będziemy Państwa informować na portalach lub przez media społecznościowe.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom wycieczki i każdej osobie, która pomogła przy realizacji tej pierwszej atrakcji.

Organizatorzy

Wycieczka do kina na zakończenie ferii zimowych Reviewed by on . Ostatnia sobota ferii zimowych 2019 była pełna niespodzianek dla dzieci z sołectw Grębowo, Mokrawica, Trzebieszewo i Sibin. Zorganizowaną grupą młodzi mieszkańc Ostatnia sobota ferii zimowych 2019 była pełna niespodzianek dla dzieci z sołectw Grębowo, Mokrawica, Trzebieszewo i Sibin. Zorganizowaną grupą młodzi mieszkańc Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top