sobota, 25 marzec 2023, 07:47

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Ferie w kamieńskiej bibliotece.
Ferie w kamieńskiej bibliotece.

Ferie w kamieńskiej bibliotece.

czwartek, 14 lutego 2019, 21:44 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

W czasie tegorocznych ferii w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej  odbywały się różnorodne zajęcia dla dzieci. Każdy mógł znaleźć coś ciekawego. Odbyły się dwa seanse filmowe w cyklu Kino Bambino. W czasie warsztatów z japońską sztuką opowieści Kamishibai dzieci tworzyły piękne plansze do wiersza „Kaczka dziwaczka”. Na zajęciach poświęconych legendom o naszym mieście powstała piękna makieta Kamienia Pomorskiego. Na zakończenie ferii odbyła się Noc z Dinozaurami.

Dzieci wspaniale się bawiły biorąc udział w wielu przygotowanych atrakcjach. Mogły się wcielić w paleontologów i odkrywać kości dinozaurów oraz składać szkielet wielkiego tyranozaura. Z kartonów i papierów stworzone zostały różne nowe gatunki dinozaurów. Dzieci mogły również obserwować wybuchy wulkanów i bawić się w teatrzyk cieni. W ciemnych i tajemniczych zakątkach biblioteki mogły wysłuchać opowieści o małym dinozaurze Reginaldzie. Na zakończenie nocy w bibliotece odbył się seans filmowy z dinozaurami w roli głównej.

Po raz kolejny dzieci mogły się przekonać , że w bibliotece można się dobrze bawić.

Ferie w kamieńskiej bibliotece. Reviewed by on . W czasie tegorocznych ferii w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej  odbywały się różnorodne zajęcia dla dzieci. Każdy mógł znaleźć coś ciekawego. Odbyły W czasie tegorocznych ferii w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej  odbywały się różnorodne zajęcia dla dzieci. Każdy mógł znaleźć coś ciekawego. Odbyły Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top