środa, 6 grudzień 2023, 18:33

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » XX Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu
XX Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu

XX Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu

wtorek, 26 lutego 2019, 22:45 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, POWIAT, sport

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ma zaszczyt zaprosić na XX Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu, który odbędzie się w sobotę, 2 marca 2019 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim. Tradycyjnie jak co roku impreza finałowa odbędzie się przy wykorzystaniu specjalnego oświetlenia oraz nagłośnienia dzięki Agencji Artystycznej Grand-Music. Kolorowe światła, stroboskopy, wytwornice dymu – to tylko niektóre z wielu niespodzianek.

Imprezę zaczynamy już od godziny 18:30 meczem o 3 miejsce, w którym wybiegną naprzeciw siebie Ekol Dziwnówek i Bosman Chomino zeszłoroczny wicemistrz ligi. Jednak najważniejszym wydarzeniem tego wieczoru będzie mecz finałowy o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego w Futsalu, w którym zagrają ponownie po rocznej przerwie Medicina oraz Repro Service Pol.

Ceremonia otwarcia imprezy finałowej rozpocznie się prezentacja drużyn oraz wyprowadzeniem zawodników na mecz finałowy. W tym roku zawodników na mecz finałowy wyprowadzą najmłodsi piłkarze Gryfa Kamień Pomorski z sekcji przedszkolaków prowadzonej przez trenera Pawłą Pawlaczyka.

Program imprezy:

  1. 18:30 Mecz o III Miejsce
  2. 19:15 – 19:45 – występy artystyczne (KEEP oraz Dziewczynki pod opieką Doroty Szefer)
  3. 19:45 Prezentacja drużyn oraz loteria nagród wśród kibiców
  4. 20:00 Mecz o finał
  5. 21:00 Gala wręczania nagród i tort na XX Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligii Futsalu

Słodka niespodzianka dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy

XX Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu Reviewed by on . Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ma zaszczyt zaprosić na XX Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu, który odbędzie się w sobotę, 2 ma Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ma zaszczyt zaprosić na XX Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu, który odbędzie się w sobotę, 2 ma Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top