wtorek, 6 czerwiec 2023, 12:19

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Kolejne nielegalne automaty do gier zatrzymane przez KAS
Kolejne nielegalne automaty do gier zatrzymane przez KAS

Kolejne nielegalne automaty do gier zatrzymane przez KAS

środa, 06 marca 2019, 19:43 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
 • 20 nielegalnych automatów do gier zatrzymanych przez zachodniopomorską KAS w Goleniowe.

  28 lutego w godzinach wieczornych funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego wspierani przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie skontrolowali podejrzany lokal w Goleniowie, w którym miały miejsce nielegalne gry hazardowe.

  W lokalu tym, który nie miał żadnej firmowej nazwy, zatrzymano 7 automatów do gier hazardowych oraz pieniądze przeznaczone na wypłaty wygranych w kwocie 270,00 PLN. Zatrzymano również klucze do 20 do kolejnych automatów, urządzenie rejestrujące, laptop,  umowy zlecenia.

  Za nielegalną działalność związaną z grami na automatach grożą wysokie kary. Za urządzanie gier na automatach bez wymaganej koncesji kara wynosi 100 tys. zł od każdego automatu, zaś za nielegalne urządzanie gier hazardowych grozi też odpowiedzialność karna skarbowa, tj. kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie.

  Małgorzata Brzoza

  Rzecznik prasowy

  Izby Administracji Skarbowej

  w Szczecinie

Kolejne nielegalne automaty do gier zatrzymane przez KAS Reviewed by on . 20 nielegalnych automatów do gier zatrzymanych przez zachodniopomorską KAS w Goleniowe. 28 lutego w godzinach wieczornych funkcjonariusze Zachodniopomorskiego U 20 nielegalnych automatów do gier zatrzymanych przez zachodniopomorską KAS w Goleniowe. 28 lutego w godzinach wieczornych funkcjonariusze Zachodniopomorskiego U Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top