wtorek, 17 maj 2022, 08:55

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Woliński Dzień Humoru i Satyry
Woliński Dzień Humoru i Satyry

Woliński Dzień Humoru i Satyry

środa, 27 marca 2019, 22:16 Kategoria: Gmina Wolin, kultura i sztuka

Serdecznie zapraszamy na Woliński Dzień Humoru i Satyry, który odbędzie się dnia 05.04.2019r. (piątek), o godzinie 18:00 w Galerii Piwnica (sala dydaktyczna Ośrodka Kultury Gminy Wolin, ul. Zamkowa 23)

W programie:

– wernisaż wystawy rysunku satyrycznego Tomasza Wołoszyna – wyśmienitego rysownika, którego prace bawią odbiorców na wszystkich kontynentach świata, oprócz Antarktydy.

– karykatura na żywo w wykonaniu Daniela Strzelczyka i Tomasza Wołoszyna – duet karykaturzystów, który rozweseli każdą, nawet najbardziej smętną facjatę.

– spektakl pt.: „Kowalski czyli Kubik” – duet budzący zachwyt i ciekawość widzów na całym świecie, magnetyzujący lepiej od telewizora, elektryzujący i trzymający w napięciu pokaz klaunady i iluzji.

Organizatorzy: Ośrodek Kultury Gminy Wolin

Woliński Dzień Humoru i Satyry Reviewed by on . Serdecznie zapraszamy na Woliński Dzień Humoru i Satyry, który odbędzie się dnia 05.04.2019r. (piątek), o godzinie 18:00 w Galerii Piwnica (sala dydaktyczna Ośr Serdecznie zapraszamy na Woliński Dzień Humoru i Satyry, który odbędzie się dnia 05.04.2019r. (piątek), o godzinie 18:00 w Galerii Piwnica (sala dydaktyczna Ośr Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top