poniedziałek, 6 luty 2023, 01:09

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Rodzinne warsztaty wielkanocne

Rodzinne warsztaty wielkanocne

czwartek, 11 kwietnia 2019, 21:50 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

8 kwietnia 2019 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach i 9 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się „Rodzinne warsztaty wielkanocne”.

Dzieci wspólnie z rodzicami, babciami i wolontariuszami tworzyły kolorowe stroiki, zajączki i kurczaczki z łyżek. Wszystkie wielkanocne dekoracje dzieci zabrały do domów, by już wprowadzić świąteczny nastrój. Organizatorami warsztatów była Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Wapnicy. Część materiałów plastycznych na warsztaty zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2019 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach. Dziękujemy mieszkańcom Gminy Międzyzdroje za odzew na nasz apel i dostarczenie nam gałązek bukszpanu.

Już dziś zapraszamy na kolejne rodzinne warsztaty plastyczne, tym razem w pirackim klimacie, które odbędą się w maju podczas obchodów Tygodnia Bibliotek. Wspólnie będziemy rozszyfrowywać mapy, rozwiązywać zagadki, szukać skarbów i wykonywać morskie stwory i marynistyczne dekoracje.

 

Rodzinne warsztaty wielkanocne Reviewed by on . 8 kwietnia 2019 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach i 9 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się „Rodzinne warsztat 8 kwietnia 2019 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach i 9 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się „Rodzinne warsztat Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top