poniedziałek, 6 luty 2023, 00:47

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Nielegalny salon gier w Kołobrzegu zamknięty przez KAS

Nielegalny salon gier w Kołobrzegu zamknięty przez KAS

wtorek, 16 kwietnia 2019, 22:25 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
 • 8 nielegalnych automatów do gier hazardowych i ok. 4 tys. zł na wygrane to efekt kontroli KAS w Kołobrzegu. 

  15 kwietnia funkcjonariusze kontroli mobilnej zachodniopomorskiej KAS wraz z funkcjonariuszami Zespołu do Walki z Korupcją  i Przestępczością Gospodarczą Wydziału Kryminalnego Komendy Policji Powiatowej w centrum Kołobrzegu zlikwidowali nielegalny salon gier. Lokal otwierany był tylko znanym klientom.

  W salonie zatrzymano 8 nielegalnie działających automatów do gier oraz gotówkę w wysokości ok. 4 tys. zł przeznaczoną na wypłaty wygranych. Za nielegalną działalność związaną z grami na automatach grożą wysokie kary. Za urządzanie gier na automatach bez wymaganej koncesji kara wynosi 100 tys. zł od każdego automatu, zaś za nielegalne urządzanie gier hazardowych grozi też odpowiedzialność karna skarbowa, tj. kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie.

   

  Małgorzata Brzoza

  Rzecznik prasowy

  Izby Administracji Skarbowej

  w Szczecinie

Nielegalny salon gier w Kołobrzegu zamknięty przez KAS Reviewed by on . 8 nielegalnych automatów do gier hazardowych i ok. 4 tys. zł na wygrane to efekt kontroli KAS w Kołobrzegu.  15 kwietnia funkcjonariusze kontroli mobilnej 8 nielegalnych automatów do gier hazardowych i ok. 4 tys. zł na wygrane to efekt kontroli KAS w Kołobrzegu.  15 kwietnia funkcjonariusze kontroli mobilnej Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top