poniedziałek, 6 luty 2023, 00:34

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Pociąg do książki – książka do pociągu. Przystanek Biblioteka
Pociąg do książki – książka do pociągu. Przystanek Biblioteka

Pociąg do książki – książka do pociągu. Przystanek Biblioteka

czwartek, 18 kwietnia 2019, 20:13 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zapraszają na kiermasz „Pociąg do książki – książka do pociągu. Przystanek Biblioteka”. Kiermasz odbędzie się 23 kwietnia 2019 r. (wtorek) w bibliotece od godz. 10:00 do 18:00. Książki będzie można kupić za symboliczną kwotę od 1-10 zł! Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony za zakup nowych książek do biblioteki.

Kiermasze książek, głównie nasz wakacyjny kiermasz „Książka za 1 zł”, od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców i turystów, którzy mogą kupić podręczniki szkolne, bajki, lektury, kryminały, beletrystykę… Przez cały rok gromadzimy od mieszkańców książki, które im są już nie potrzebne. Kiermaszowi od lat przyświeca reguła: Co dla niektórych jest zbędną lekturą dla innych okazuje się cennym „białym krukiem”. Jest to również doskonała forma propagowania czytelnictwa – na książkę za 1 zł przecież stać każdego.

Pociąg do książki – książka do pociągu. Przystanek Biblioteka Reviewed by on . Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zapraszają na kierma Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zapraszają na kierma Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top