niedziela, 1 październik 2023, 16:50

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Akademia ogłasza nabór uzupełniający
Akademia ogłasza nabór uzupełniający

Akademia ogłasza nabór uzupełniający

poniedziałek, 13 maja 2019, 20:32 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, REGION, sport

Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski ogłasza nabór uzupełniający dla dzieci chętnych do udziału w zajęciach o profilu piłka nożna.

Obecny nabór kierujemy przede wszystkim dla dzieci urodzonych w 2013-2015 roku, dla których tworzymy nową grupę początkującą. Oczywiście zapraszamy też dzieci i młodzież urodzonych od 2004 do 2012 roku na nasze zajęcia, które odbywają się na boisku treningowym im. Adama Eryka Forella Stadionu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim oraz na boisku Orlik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim przy ul. Wolińskiej 7. Przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych treningi odbywają się na hali MOSiR bądź w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.

Trenerzy Akademii prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe, gry i zabawy z piłkami. Poprzez atrakcyjne formy ruchu kształtujemy w ten sposób cechy psychiczne, fizyczne oraz intelektualne. Rozwijanie kreatywności i zamiłowania do sportu, trening piłkarski oparty na najnowszych światowych trendach szkoleniowych – to nie jedyne nasze atuty. Przede wszystkim rozwijamy pasję Twojego dziecka.
W Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski także bardzo poważnie podchodzi się do rozwoju młodych zawodników, którzy wybrali także grę między słupkami. Dlatego też Akademia prowadzi specjalistyczne zajęcia bramkarskie. W Kamieniu Pomorskim jeśli mówisz słowo bramkarz to od razu myślisz o Ireneuszu Benedyczaku. Od początku marca prowadzi w kamieńskiej akademii z zajęcia z zawodnikami, którzy wybrali bycie ostatnią ostoją swojego zespołu.

Nie czekaj dłużej i zgłoś swoją Pociechę – udział w pierwszych zajęciach jest bezpłatny. Nie prowadzimy selekcji, nie bierzemy opłat za tzw. wpisowe. Jeśli Twoje dziecko będzie chciało zagościć u nas dłużej to rodzic, jako jego przedstawiciel musi złożyć wniosek o przyjęcie w poczet członków zwyczajnych Stowarzyszenia Akademia Piłkarska – Gryf Kamień Pomorski. Wielkość składki członkowskiej jest dostosowana do realiów kamieńskich i jest o wiele niższa niż opłaty w komercyjnych akademiach piłkarskich. Jeśli na zajęcia do naszej Akademii uczęszcza rodzeństwo oferujemy zniżki.

Nasze oferta nie jest skierowana jedynie do mieszkańców Miasta i Gminy Kamień Pomorski. Wśród trenujących u nas ponad 150 dzieci są osoby m. in. Dziwnowa, Świerzna, Golczewa czy też Wolina.

Masz więcej pytań? Zajrzyj na naszą stronę internetową: http://apgryfkamien.futbolowo.pl/ oraz nasz profil na portalu społecznościowym Facebook: https://fb.com/APGryfKamien/. W razie potrzeby skontaktuj się bezpośrednio z trenerami:

Rocznik 2004/2005 – Stanisław Kuryłło- tel. 604171296
Rocznik 2006/2007 oraz 2010 – Dawid Sandzewicz- tel. 506081243
Rocznik 2008/2009 oraz 2013/2014/2015 – Remigiusz Pęcak- tel. 882643634
Rocznik 2011/2012 – Paweł Pawlaczyk- tel. 663381655
Trener bramkarzy: Ireneusz Benedyczak – tel. 667304651

Dziękujemy ArtAnna Anna Józefowska za projekt plakatu.

Akademia ogłasza nabór uzupełniający Reviewed by on . Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski ogłasza nabór uzupełniający dla dzieci chętnych do udziału w zajęciach o profilu piłka nożna. Obecny nabór kierujemy prz Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski ogłasza nabór uzupełniający dla dzieci chętnych do udziału w zajęciach o profilu piłka nożna. Obecny nabór kierujemy prz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top