niedziela, 19 Maj 2019, 11:32

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Kolejna porażka kamieńskiego Gryfa [zdjęcia+filmik]
Kolejna porażka kamieńskiego Gryfa [zdjęcia+filmik]

wtorek, 14 Maj 2019, 00:54 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Niestety kolejny mecz, tym razem przed własną publicznością zakończył się porażką Gryfa Kamień Pomorski. Obserwując ten mecz odnosiło się wrażenie że gospodarze jakby, nie wierzyli w swoje piłkarskie umiejętności. Niecelne podania między swoimi zawodnikami, a przede wszystkim brak wykończenia poszczególnych akcji, to właśnie skutkowało brakiem jakiegokolwiek zagrożenia pod bramką Sparty z Węgorzyna. Przyjezdni mecz rozpoczęli gwałtownym atakiem bramki gospodarzy, co już w 3 minucie zaowocowało golem  zdobytym przez Pawła Iskrę. Na kolejną przykrą odsłonę słabości gryfitów, nie trzeba było długo czeka. Już w 12 minucie po kolejnej składnej akcji, piłkę w siatce po raz drugi umieścił Paweł Iskra, przy biernej dość postawie Benedyczaka.

Druga część meczu niewiele się różniła od pierwszej choć należy dodać, że gospodarze trochę się jakby przebudzili. Niestety sama gra przypominała jedną wielką kopaninę, z której nie wypływało nic pozytywnego dla gospodarzy. Przyjezdni także jakby spoczęli na laurach, gdyż w swoich kontratakach na bramkę gryfitów, nie stworzyli stuprocentowych sytuacji, do strzelenia gola. Leciutki przysłowiowy wiatr w żagle złapali zawodnicy Gryfa, co zaowocowało w 74 minucie spotkania, zdobyciem bramki honorowej, której autorem był Mateusz Wróbel. Tak więc ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla Sparty Węgorzyno. Wiadomo że żadnym wytłumaczeniem tej porażki, nie są braki kadrowe zawodników, którzy pauzowali dotknięci kontuzjami. Brak zawodników którzy mogli by ich zastąpić, w rezerwach Gryfa niestety nie ma, chociaż przyglądając się na ławkę drużyny można odnieść całkowicie inne wrażenie. Tak właśnie niestety traci się kolejne punkty, które być może będą bardzo potrzebne w końcówce rozgrywek czwartoligowych.

Kolejna porażka kamieńskiego Gryfa [zdjęcia+filmik] Reviewed by on . Niestety kolejny mecz, tym razem przed własną publicznością zakończył się porażką Gryfa Kamień Pomorski. Obserwując ten mecz odnosiło się wrażenie że gospodarze Niestety kolejny mecz, tym razem przed własną publicznością zakończył się porażką Gryfa Kamień Pomorski. Obserwując ten mecz odnosiło się wrażenie że gospodarze Rating: 0