niedziela, 1 październik 2023, 17:37

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Gryf z Olimpem sobie pograł, ale punkty znowu oddał
Gryf z Olimpem sobie pograł, ale punkty znowu oddał

Gryf z Olimpem sobie pograł, ale punkty znowu oddał

poniedziałek, 20 maja 2019, 18:41 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

W minioną sobotę 18 maja br. na boisku w Kamieniu Pomorskim stanęły naprzeciwko siebie drużyna gospodarzy Gryf Kamień Pomorski i piłkarze Olimp Gościno. Kolejny mecz u siebie, i kolejna piąta porażka gospodarzy. Tym razem, obiektywnie rzecz biorąc, mecz różnił się znacznie od poprzedniego spotkania. Zawodnicy Gryfa przeprowadzali dość składne akcje, lecz niestety brakowało tradycyjnie wykończenia. Pojedyncze akcje na polu bramkowym Olimpu, nie stanowiły żadnego zagrożenia, a obrońcy dość poprawnie radzili sobie z miejscowymi piłkarzami. Obserwując także drużynę przyjezdnych, trzeba zaznaczyć, że ich gra także pozostawiała dużo do życzenia. Niecelne podania między zawodnikami, mnożące się faule, nie były pozytywnym dodatkiem do meczu, i także tutaj pojawiała się ta wszechobecna bezsilność. Tak więc po pierwszej połowie wynik spotkania brzmiał 0:0.

Druga część meczu, i obraz na boisku podobny do pierwszej połowy. Kilka dość nawet celnych strzałów na bramkę kamieńskiego Gryfa, nie dawało efektu końcowego czyli strzelonej bramki. Gryfitom także trzeba oddać, że próbowali zmienić wynik na swoją korzyść ale bezskutecznie. Kilka składnych akcji na bramkę gości, oraz niewykorzystane stałe fragmenty gry, to właśnie świadczyło o jakości tego meczu. Jak się później okazało jedyną bramkę meczu, zdobył zespół Olimpu Gościno, gdy w 60 min. celnym strzałem do bramki Benedyczaka popisał się grający z nr. 25 Roszak Mateusz. Także w tej części mnożyły się faule, za które zawodnicy obydwu drużyn ukarani zostali przez sędziego żółtymi kartonikami. Wraz z upływającymi  minutami widać było zmęczenie zawodników obydwu drużyn. Gospodarze w końcówce meczy próbowali jeszcze zmienić ten niekorzystny wynik, ale niestety bez żadnego rezultatu. Goście podobnie w tych ostatnich fragmentach meczu nie zabłysnęli swoją grą. Nawet doliczonych 4 minut do czasu  podstawowego nie wykorzystali ani jedni ani drudzy.

Tak więc ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem  zespołu z Gościna 0:1. Niestety wielka szkoda straconych punktów, i topniejącego bardzo szybko zapasu punktowego, jakim mógł się do nie dawna szczycić Gryf Kamień Pomorski.

Składy drużyn:

„Gryf Kamień Pomorski”skład: Ireneusz Benedyczak – Jakub Matysiak, Adrian Chodorowski, Damian Karczmarski© (Alan Dąbrowski), Kornel Pflantz, Kacper Wittbrodt, Kamil Bogusz (Patryk Miklas), Radosław Misztal, Norbert Kłoda, Kacper Plebańczyk (Bartłomiej Szczęsny), Szymon Smerdel. Trenerzy: Szymon Smerdel i asystent – Paweł Pawlaczyk.

„Olimp Gościno” skład: Arkadiusz Głąb, Maciej Płominski (Marek Skowyra), Oskar Stepień, Michał Lampa, Michał Tymek, Łukasz Wudarczyk, Paweł Kułakowski, Sebastian Dondaj, Szymon Bocheński, Mateusz Roszak, Marcin Nowicki (Hubert Cybulski). Trener: Marcin Słoboda

 

Gryf z Olimpem sobie pograł, ale punkty znowu oddał Reviewed by on . W minioną sobotę 18 maja br. na boisku w Kamieniu Pomorskim stanęły naprzeciwko siebie drużyna gospodarzy Gryf Kamień Pomorski i piłkarze Olimp Gościno. Kolejny W minioną sobotę 18 maja br. na boisku w Kamieniu Pomorskim stanęły naprzeciwko siebie drużyna gospodarzy Gryf Kamień Pomorski i piłkarze Olimp Gościno. Kolejny Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top