środa, 26 Czerwiec 2019, 15:07

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Chemik przybył po zwycięstwo, ale Gryf mu popsuł plany…
Chemik przybył po zwycięstwo, ale Gryf mu popsuł plany…

poniedziałek, 10 Czerwiec 2019, 08:55 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Tym razem Gryf Kamień Pomorski podejmował na własnym boisku, nie byle kogo, bo Chemika Police, który zapewnił sobie już o wiele wcześniej  awans do III ligi. Spotkanie to odbyło się w sobotę 8 czerwca br. Mało kto przypuszczał, że gospodarze zaprezentują taką grę, jakiej praktycznie dawno nie demonstrowali. Do spotkania podeszli bez żadnych skrupułów w stosunku do przeciwnika. Poszczególne akcje gospodarzy mogły się podobać, lecz trochę brakowało im wykończenia, co niestety skutkowało brakiem strzelonych bramek. Szybkość przeprowadzanych akcji, oraz konkretna grą piłką mogły się podobać w tej części meczu. Goście jak na lidera przystało chcieli za wszelką cenę wjechać z piłką do bramki Gryfa. Niestety te plany palone były w zarodku, dzięki dobrej i składnej obronie gospodarzy. Na domiar złego po kolejnej ciekawej akcji na polu bramkowym Chemika celnym strzałem popisał się w 21 minucie Radosław Misztal, dzięki czemu gospodarze objęli prowadzenie 1:0. Bramka ta oczywiście ożywiła tylko barwnie dalsze minuty meczu. Ale niestety brak skuteczności w wykonaniu gości, spowodowało to że pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem korzystnym  dla gospodarzy.

Druga odsłona tego spotkania to kolejne składne akcje zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Zawodnicy próbowali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale niestety bezskutecznie. Gospodarze broniąc się próbowali z nagłej kontry zaskoczyć bramkarza Chemika, ale i to niewiele przynosiło  efektu. Goście  wraz z upływającymi minutami, starali się zmienić, niekorzystny niestety wynik. Kolejny rzut wolny w wykonaniu gości, i celnym trafieniem z główki w 79 minucie, popisuje się Mikołaj Midzio, zmieniając tym samym wynik  na 1:1. Bramka ta poderwała oczywiście gości do jeszcze bardziej efektywnej gry, ale niestety bez jakiegoś konkretnego efektu. Upływające końcowe minuty drugiej połowy sprawiały, ze w szeregach Chemika dawało się odczuć spore zdenerwowanie. Ten niezbyt efektowny wynik na boisku drużyny, która plasuje się gdzieś w dolnej części tabeli i ta nieskuteczność strzelecka powodowały, że nawet z ławki trenerskiej gości dochodziły głosy irytacji i podenerwowania, w stosunku do gry swoich podopiecznych. Ale jak to się mówi potocznie jak się niema co się lubi, to się lubi co się ma. Tak więc spotkanie to zakończyło się ostatecznie raczej sprawiedliwym wynikiem 1:1.

Ostatnie spotkanie przed wakacjami odbędzie się w Wolinie gdzie w derbach powiatu kamieńskiego zmierzą się Vineta Wolin i Gryf Kamień Pomorski. Niestety w tym miejscu należy zaznaczyć, że  mecz ten odbędzie się przy pustych trybunach, bez udziału kibiców.

Chemik przybył po zwycięstwo, ale Gryf mu popsuł plany… Reviewed by on . Tym razem Gryf Kamień Pomorski podejmował na własnym boisku, nie byle kogo, bo Chemika Police, który zapewnił sobie już o wiele wcześniej  awans do III ligi. Sp Tym razem Gryf Kamień Pomorski podejmował na własnym boisku, nie byle kogo, bo Chemika Police, który zapewnił sobie już o wiele wcześniej  awans do III ligi. Sp Rating: 0