środa, 6 grudzień 2023, 19:12

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Odjazdowy Bibliotekarz 2019
Odjazdowy Bibliotekarz 2019

Odjazdowy Bibliotekarz 2019

wtorek, 02 lipca 2019, 07:57 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, historia, REGION, sport, turystyka

W sobotę, 29 czerwca 2019 roku, odbył się po raz czwarty rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz, organizowany przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kamieniu Pomorskim.

W tym roku pojechaliśmy ścieżką rowerową do Wrzosowa, skąd skręciliśmy na Radawkę, gdzie mogliśmy zobaczyć pozostałości poniemieckiego cmentarza z czasów przedwojennych. Dalej jadąc przez las udaliśmy się na plażę. Po chwili wytchnienia i ochłodzenia się w morskiej wodzie ruszyliśmy w powrotną drogę, która prowadziła wzdłuż brzegu Zalewu Kamieńskiego oraz przez wieś Żółcino.

Pod kamieńską biblioteką na uczestników rajdu czekał w pełni zasłużony odpoczynek i poczęstunek. Dziękujemy za zaangażowanie w akcję panu Błażejowi Bubnowiczowi, dzięki któremu zawsze możemy dowiedzieć się więcej o często zapomnianych miejscach w naszym otoczeniu.

Już dziś gorąco zapraszamy na przyszłoroczną, piątą edycję akcji, mając szczere nadzieje na tak samo dopisującą pogodę jak i równie liczną grupę miłośników książek i wycieczek rowerowych.

Odjazdowy Bibliotekarz 2019 Reviewed by on . W sobotę, 29 czerwca 2019 roku, odbył się po raz czwarty rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz, organizowany przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kam W sobotę, 29 czerwca 2019 roku, odbył się po raz czwarty rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz, organizowany przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kam Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top