czwartek, 18 sierpień 2022, 12:52

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Turniej piłkarskiego darta
Turniej piłkarskiego darta

Turniej piłkarskiego darta

wtorek, 16 lipca 2019, 12:12 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

UKS FUNBOX Kamień Pomorski zaprasza na turniej piłkarskiego darta, który odbędzie się w sobotę 20 lipca, na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomorskim. Projekt jest współfinansowany ze środków programu „Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”.

Gra w rzutki połączona z piłką nożną? Jak najbardziej! Foot darts to świetna zabawa dla miłośników futbolu i rzutek – przeniesienie lokalowej, „barowej” rozrywki na zewnątrz i zestawienie jej z aktywnością fizyczną okazało się fantastycznym sposobem na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Wyobraź sobie gigantyczną tarczę dart ustawioną na boisku. Podobnie jak w klasycznym darcie musisz wcelować w sam jej środek, ale… piłką i nie za pomocą rzutu, lecz kopnięciem. Brzmi ciekawie, prawda?

Zasady zabawy są bardzo proste – gracze (dwie osoby z każdej drużyny), stojąc w odległości kilku lub kilkunastu metrów od olbrzymich rozmiarów tarczy, mają za zadanie uzyskać jak największą ilość punktów w 5 strzałach. Wygrywa ta drużyna, która zdobędzie więcej punktów od przeciwników. Turniej odbędzie się systemem pucharowym. To świetna zabawa dla każdego fana piłki nożnej!

Zapraszamy! (godz: 15:00 – 15:30 zapisy drużyn, godz. 16:00 start turnieju)

UKS FUNBOX Kamień Pomorski.

Turniej piłkarskiego darta Reviewed by on . UKS FUNBOX Kamień Pomorski zaprasza na turniej piłkarskiego darta, który odbędzie się w sobotę 20 lipca, na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomor UKS FUNBOX Kamień Pomorski zaprasza na turniej piłkarskiego darta, który odbędzie się w sobotę 20 lipca, na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomor Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top