środa, 7 grudzień 2022, 22:21

Strona główna » WYDARZENIA » kultura i sztuka » Kamieńskie stowarzyszenie z szansą na zorganizowanie koncertu w Kamieniu Pomorskim!
Kamieńskie stowarzyszenie z szansą na zorganizowanie koncertu w Kamieniu Pomorskim!

Kamieńskie stowarzyszenie z szansą na zorganizowanie koncertu w Kamieniu Pomorskim!

sobota, 10 sierpnia 2019, 16:32 Kategoria: kultura i sztuka, POWIAT, społeczeństwo

Kamieńskie stowarzyszenie z szansą na zorganizowanie koncertu w Kamieniu Pomorskim! Potrzeba głosów. Kamieńskie stowarzyszenie Strefa Dźwięku złożyło projekt w ramach Inicjatywy Obywatelskiej w programie “Społecznik”. Jednym z celów projektu jest organizacja niezwykłego koncertu z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

– Jeśli mieszkasz w powiecie kamieńskim i chcesz, aby w naszym mieście działo się jeszcze więcej, zagłosuj na projekt “A my nie chcemy uciekać stąd”! – mówi Kinga Budyś, wiceprezes Stowarzyszenia Strefa Dźwięku.

Mateusz Olech

Kamieńskie stowarzyszenie z szansą na zorganizowanie koncertu w Kamieniu Pomorskim! Reviewed by on . Kamieńskie stowarzyszenie z szansą na zorganizowanie koncertu w Kamieniu Pomorskim! Potrzeba głosów. Kamieńskie stowarzyszenie Strefa Dźwięku złożyło projekt w Kamieńskie stowarzyszenie z szansą na zorganizowanie koncertu w Kamieniu Pomorskim! Potrzeba głosów. Kamieńskie stowarzyszenie Strefa Dźwięku złożyło projekt w Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top