środa, 7 grudzień 2022, 20:17

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Biesiada liryczno-muzyczna „Pod słońcem Toskanii”
Biesiada liryczno-muzyczna „Pod słońcem Toskanii”

Biesiada liryczno-muzyczna „Pod słońcem Toskanii”

czwartek, 15 sierpnia 2019, 18:39 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Zapraszamy na biesiadę liryczno-muzyczną „Pod słońcem Toskanii”, która odbędzie się 21 sierpnia 2019 r. (środa) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. (wstęp wolny)

Swoją twórczość zaprezentują członkowie Stowarzyszenia Autorów Polskich z Oddziału Kołobrzeskiego, które zrzesza poetów i pisarzy z całego kraju, m.in. z Warszawy, Wrocławia, Kołobrzegu, Szczecina, Łodzi, … Usłyszymy wiersze Marianny Kargul z Międzyzdrojów oraz poetów z Włoch. Oprawę wokalno-muzyczną w repertuarze piosenek włoskich i utworów Moniuszki zapewni Małgorzata Siemieniec. W trakcie spotkania będzie można obejrzeć wystawę malarstwa Julii Pawlickiej-Dekert. Serdecznie zapraszamy.

Biesiada liryczno-muzyczna „Pod słońcem Toskanii” Reviewed by on . Zapraszamy na biesiadę liryczno-muzyczną „Pod słońcem Toskanii”, która odbędzie się 21 sierpnia 2019 r. (środa) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej Zapraszamy na biesiadę liryczno-muzyczną „Pod słońcem Toskanii”, która odbędzie się 21 sierpnia 2019 r. (środa) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top