piątek, 1 grudzień 2023, 00:27

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Szczęśliwy remis gospodarzy
Szczęśliwy remis gospodarzy

Szczęśliwy remis gospodarzy

niedziela, 18 sierpnia 2019, 23:53 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

W pierwszym meczu na własnym boisku zawodnicy Gryfa Kamień Pomorski podejmowali Flotę Świnoujście. Tak jak już wcześniej było wiadomo mecz odbył się bez udziału publiczności.

Pierwsza odsłona meczu to raczej gra do jednej bramki, a dokładniej rzecz ujmując na bramkę gospodarzy. Przyjezdni przeprowadzili na bramkę Gryfa kilka składnych akcji, i po jednej z nich już w 7 minucie strzelili gola, a na listę strzelców wpisał się Dawid Adamski. Kolejne upływające minuty meczu to obraz bezbarwnej gry obydwu drużyn, a w szczególności gryfitów, którzy praktycznie nie oddali żadnego strzału w światło bramki przeciwnika, a i przyjezdni niczym ciekawym nie błysnęli. Tak więc do przerwy wynik meczu brzmiał 0:1 dla Floty.

Druga połowa to już inny obraz gry. Zarówno goście jak i gospodarze zaczęli grać na swoim normalnym poziomie. Już w 52 minucie meczu po raz drugi piłkę w bramce Gryfa umieścił Grzegorz Tarasewicz. Po tym golu gra stała się bardziej ciekawa ale i nerwowa. Jednak z przebiegu gry można było wnioskować, że gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą. Zawodnicy Floty po zdobyciu drugiego gola jakby zwolnili tempo gry. W odróżnieniu do nich gospodarze jeszcze bardziej z zaciekłością atakowali na polu karnym przeciwnika. Przyniosło to konkretny efekt w postaci zdobycia bramki, której autorem w 61 minucie stał się Szymon Włodarek, a Gryf przegrywał na tę chwilę tylko 1:2.

Goście w tej części meczu starali się zwiększyć swój bilans bramkowy, ale niestety bezskutecznie, gdyż poszczególnym akcjom brakowało wykończenia. Gryfici w miarę swoich możliwości starali się zmienić ten niekorzystny wynik, i jak wiadomo na boisku gra się do ostatnich sekund. Tak też się stało w ostatniej minucie doliczonego czasu gry, gdy piłkę otrzymał Norbert Neumann i celnie umieścił piłkę w bramce Floty Świnoujście. Jeszcze przez dobrą chwilę z niedowierzaniem na swoim polu bramkowym stali zdziwieni zawodnicy gości. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2, a sam wynik powinien satysfakcjonować obydwie drużyny.

Gryf: Filip Daroszewski, Jakub Matysiak, Damian Karczmarski, Szymon Włodarek, Kacper Karman, Kacper Wittbrodt, Maciej Szwech (67′ Dawid Roszak), Filip Bałkowski (58′ Bartosz Sasin), Norbert Kłoda, Konrad Rosiak (46′ Norbert Neumann), Szymon Smerdel

Flota: Alan Wesołowski, Michał Stasiak, Maksym Oliinyk, Dmytro Szewczuk, Marek Niewiada, Patryk Harkot, Dawid Adamski, Grzegorz Tarasewicz, Maciej Kraśnicki (87′ Mateusz Bątkowski), Damian Staniszewski, Paweł Iskra (85′ Dawid Trafalski)

żółte kartki: Flota: Oliinyk (10, 90+2), Iskra (69), Stasiak (71) – Gryf: Bałkowski (42)
czerwone kartki: Sasin (76, za brutalny faul na Tarasewiczu), Oliinyk (90+2 za 2 żółte) sędzia: Łukasz Wilk, Paweł Józefiak, Tomasz Bryła

 

Szczęśliwy remis gospodarzy Reviewed by on . W pierwszym meczu na własnym boisku zawodnicy Gryfa Kamień Pomorski podejmowali Flotę Świnoujście. Tak jak już wcześniej było wiadomo mecz odbył się bez udziału W pierwszym meczu na własnym boisku zawodnicy Gryfa Kamień Pomorski podejmowali Flotę Świnoujście. Tak jak już wcześniej było wiadomo mecz odbył się bez udziału Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top