środa, 7 grudzień 2022, 22:17

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » DziałaMY Kamień – Festiwal kolorów!
DziałaMY Kamień – Festiwal kolorów!

DziałaMY Kamień – Festiwal kolorów!

czwartek, 29 sierpnia 2019, 09:15 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, rozrywka

Stowarzyszenie „Sercem dla regionu” zaprasza na Festiwal Art and Colors, które odbędzie się w piątek, 30 sierpnia, w Kamieniu Pomorskim, w ramach projektu „DziałaMY Kamień!”. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków programu „Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”. Start godz. 18:00!

Już w piątek odbędzie się najbardziej kolorowe wydarzenie w Kamieniu Pomorskim. Na zakończenie wakacji przygotowaliśmy festiwal kolorów. Będzie świetna muzyka i zabawa, którą poprowadzi DJ ARTS MATHEO oraz mnóstwo kolorów holi. Na miejscu będzie można nabyć woreczki holi w cenie 2,00 zł za kolor. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na wkład własny do kolejnych projektów naszego Stowarzyszenia.

Zapraszamy serdecznie!

Stowarzyszenie „Sercem dla regionu”

www.facebook.com/sercemdlaregionu

 

DziałaMY Kamień – Festiwal kolorów! Reviewed by on . Stowarzyszenie „Sercem dla regionu” zaprasza na Festiwal Art and Colors, które odbędzie się w piątek, 30 sierpnia, w Kamieniu Pomorskim, w ramach projektu „Dzia Stowarzyszenie „Sercem dla regionu” zaprasza na Festiwal Art and Colors, które odbędzie się w piątek, 30 sierpnia, w Kamieniu Pomorskim, w ramach projektu „Dzia Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top