niedziela, 4 czerwiec 2023, 05:32

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Wrześniowy kiermasz „KSIĄŻKA ZA 1 ZŁ”
Wrześniowy kiermasz „KSIĄŻKA ZA 1 ZŁ”

Wrześniowy kiermasz „KSIĄŻKA ZA 1 ZŁ”

poniedziałek, 02 września 2019, 16:31 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

W dniach 2-14 września 2019 r. (w godzinach otwarcia biblioteki) lub do ewentualnego wyczerpania zapasów, będzie trwał wrześniowy kiermasz „Książka za 1 zł” zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Międzyzdrojach. Na kiermasz zostało przygotowanych ponad 2 tys. książek w cenie od 1 zł do 10 zł. Kwota, którą uzyskamy ze sprzedaży, zasili budżet instytucji i zostanie wydana  na zakup nowych woluminów. Kiermasz od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, jak i turystów. Można na nim kupić bajki, lektury, kryminały, literaturę piękną i specjalistyczną,  itp. Na sprzedaż przeznaczone są pozycje, które otrzymaliśmy w darze od mieszkańców Gminy Międzyzdroje. Naszych książek tzn. „bibliotecznych” nie pozbywamy się. Jeśli nie masz w planach zakupu książek na kiermaszu, ale uważasz, że nasza akcja jest potrzebna i pożyteczna, możesz pomóc w inny sposób: podarować drugie życie książce. Szanowny mieszkańcu jeśli masz w domu niepotrzebne, niezniszczone książki, audiobooki lub płyty CD/DVD  to przynieś je do biblioteki. Książki wartościowe dla nas wprowadzimy do księgozbioru, pozostałe przekażemy na kiermasz, gdzie na pewno znajdą nowego właściciela. Dochód z kiermaszu przeznaczymy na zakup nowych książek.

Kiermaszowi przyświeca reguła: Co dla niektórych jest zbędną lekturą, dla innych okazuje się cennym „białym krukiem”. Jest to również doskonała forma propagowania czytelnictwa – na zakup książki za 1 zł stać każdego. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

Bibliotekarze

Wrześniowy kiermasz „KSIĄŻKA ZA 1 ZŁ” Reviewed by on . W dniach 2-14 września 2019 r. (w godzinach otwarcia biblioteki) lub do ewentualnego wyczerpania zapasów, będzie trwał wrześniowy kiermasz "Książka za 1 zł" zor W dniach 2-14 września 2019 r. (w godzinach otwarcia biblioteki) lub do ewentualnego wyczerpania zapasów, będzie trwał wrześniowy kiermasz "Książka za 1 zł" zor Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top