środa, 7 grudzień 2022, 20:44

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza na Narodowe Czytanie 2019.
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza na Narodowe Czytanie 2019.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza na Narodowe Czytanie 2019.

poniedziałek, 09 września 2019, 20:54 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, REGION

Narodowe Czytanie to akcja zainicjowana przez Prezydenta RP w 2012 roku. Została zapoczątkowana  wspólną lekturą „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. Dotychczas  w Kamieniu Pomorskim czytaliśmy Quo vadis Henryka Sienkiewicza, Wesele Stanisława Wyspiańskiego oraz Przedwiośnie Stefana Żeromskiego.

W tym roku Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim  zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego czytania i słuchania Nowel polskich, które odbędzie się 13 września(piątek) w Auli Szkoły Podstawowej nr 1 od godziny 15:00.

Informacje : Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim, ul. Wolińska 9, tel. 91 38 20 541

 

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza na Narodowe Czytanie 2019. Reviewed by on . Narodowe Czytanie to akcja zainicjowana przez Prezydenta RP w 2012 roku. Została zapoczątkowana  wspólną lekturą „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. Dotychczas   Narodowe Czytanie to akcja zainicjowana przez Prezydenta RP w 2012 roku. Została zapoczątkowana  wspólną lekturą „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. Dotychczas   Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top