niedziela, 17 Listopad 2019, 00:24

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Beniaminek z Darłowa ugrał jeden punkt
Beniaminek z Darłowa ugrał jeden punkt

wtorek, 10 Wrzesień 2019, 22:36 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Mecz Gryfa Kamień Pomorski z Darłovią Darłowo odbył się 7. września już o godzinie 11.00. Stać się tak musiało, gdyż równocześnie w tym samym czasie, już na przyległych terenach obok boiska, przeprowadzane były ostatnie przygotowania do Gminnych Dożynek.

Niestety jak się później okazało gospodarze, nie sprawili żadnej dożynkowej niespodzianki. Pierwsza cześć meczu to raczej jedna wielka kopanina, i to zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Poszczególni piłkarze, nie potrafiły zagrozić bezpośrednio bramce przeciwnika. Niecelne podania oraz strzały w kierunku bramki, nie przynosiły nikomu efektu, w postaci strzelonego gola. Gdy wydawało się że pierwsza odsłona tego meczu zakończy się wynikiem bezbramkowym, w ostatnich sekundach 45 minuty piłkę w bramce Gryfa umieścił Artur Fryś, i stało się 0:1 dla gości.

Druga połowa to jakby lekki powiew świeżości ze strony zawodników Gryfa. Kilka celnych podań i na konto strzelców wpisuje się ładnym strzałem w 47 minucie Szymon Włodarek, i jest już 1:1.  Od tej pory zawodnicy gospodarzy, zaczęli lepiej pogrywać na połowie przeciwnika, ale niestety bez żadnej konkretnej sytuacji, do strzelenia bramki. Pomimo utraty bramki goście zaczęli także  składniej atakować na polu bramkowym Gryfa. Kilka niewykorzystanych sytuacji podbramkowych, oraz strzały w słupek i poprzeczkę, mroziły krew w żyłach, i budziły sporo emocji wśród działaczy z Darłowa. Ostatecznie spotkanie to zakończyło się remisem 1:1, co zapewne zadowoliło zawodników obydwu drużyn.

Beniaminek z Darłowa ugrał jeden punkt Reviewed by on . Mecz Gryfa Kamień Pomorski z Darłovią Darłowo odbył się 7. września już o godzinie 11.00. Stać się tak musiało, gdyż równocześnie w tym samym czasie, już na prz Mecz Gryfa Kamień Pomorski z Darłovią Darłowo odbył się 7. września już o godzinie 11.00. Stać się tak musiało, gdyż równocześnie w tym samym czasie, już na prz Rating: 0