niedziela, 1 październik 2023, 17:49

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Kompromitacja, blamaż i …
Kompromitacja, blamaż i …

Kompromitacja, blamaż i …

wtorek, 24 września 2019, 18:15 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Wiadomo już było od dłuższego czasu, że zawodnicy kamieńskiego Gryfa nie zachwycają swoją grą, i nie przynoszą radości dla swoich kibiców. Jednak tylko nieliczni liczyli, że 21 września w starciu z MKP Szczecinek zła passa się odwróci. Niestety w tym dniu została obnażona kolejny raz bardzo słaba strona mentalna drużyny gospodarzy, i niestety niemoc kondycyjna.

Pierwsza połowa meczu przebiegała dość wyrównanie, ale niestety gryfiarze nie potrafili stworzyć, żadnej dogodnej sytuacji do strzelenia gola. Po kilku ciekawych akcjach przeprowadzonych przez zawodników gości, wydawało się że mecz nabierze koloru. I tu można było się pomylić po raz pierwszy. Brak precyzyjnych podań i wykończenie akcji, powodowało tylko niepokojące reakcję wśród kibiców. Gdy w 31 min. meczu Kaszczyc umieścił piłkę w bramce gospodarzy, należało się spodziewać najgorszego. Delikatna nutkę optymizmu na dwie minuty przed końcem pierwszej części meczu, tchnął Wittbrodt, strzelając głową bramkę na 1:1 , tzw. do szatni.

Druga odsłona meczu to znowu liczne ataki na bramkę gospodarzy, ale niestety bezskuteczne. A próby przedarcia się na pole bramkowe gości, na niewiele się zdawały. Jednak w kilka minut później, w 49 min. piłkę w bramce gospodarzy umieszcza Barański, i goście są już do przodu. Gdy wydawało się że to właśnie oni mogą zmienić oblicze tego meczu, dochodzi do sytuacji, gdy w 52 min. ukarany czerwoną kartką zostaje Drzewiecki Jakub, i goście od tego momentu grają w osłabieniu.

Niestety, nastąpiło z biegiem czasu coś, co normalnego kibica może przyprawić o zawrót głowy i niewyobrażalne nerwy. Drużyna która gra w osłabieniu, zaczyna grać na jeszcze większych obrotach. Gryfiarze spowolnieni niewiadomą siłą,  stanowią tło dla drużyny gości. Upływające minuty meczu i kolejne stracone bramki, przez zawodników Gryfa, mogą odzwierciedlać tylko jedno, że bezpowrotnie mija czas świetności Gryfa Kamień Pomorski. Smutne ale prawdziwe, a gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o … . Miejmy nadzieję że w najbliższym czasie zostaną podjęte konkretne decyzje przez kierownictwo klubu, mogące choć tylko w niewielkiej mierze poprawić wizerunek boiskowy klubu.

Strzelcy bramek:

0:1 – 31′ – Kaszczyc Marcin

1:1 – 43′ – Wittbrodt Kacper

1:2 – 49′ – Barański Michał

1:3 – 59′ – Górny Mateusz

1:4 – 70′ – Góra Mateusz

1:5 – 83′ – Górny Mateusz

Gryf : Daroszewski, Smerdel, Matysiak (Karman), Chodorowski, Karczmarski, Włodarek, Wittbrodt, Bałkowski (Sasin), Dąbrowski, Kłoda, Roszak (Wróbel)

MKP Szczecinek : Sochalski, Węglowski, Jureczko, Jurjewicz, Górny, Barański, Saganowski (Bednarski), Kaszczyc (Żyła), Drzewiecki, Janczak, Góra (Szymański)

 

 

Kompromitacja, blamaż i … Reviewed by on . Wiadomo już było od dłuższego czasu, że zawodnicy kamieńskiego Gryfa nie zachwycają swoją grą, i nie przynoszą radości dla swoich kibiców. Jednak tylko nieliczn Wiadomo już było od dłuższego czasu, że zawodnicy kamieńskiego Gryfa nie zachwycają swoją grą, i nie przynoszą radości dla swoich kibiców. Jednak tylko nieliczn Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top