sobota, 2 grudzień 2023, 06:30

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Jaskinia hazardu w podkołobrzeskiej wsi

Jaskinia hazardu w podkołobrzeskiej wsi

piątek, 27 września 2019, 08:46 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
  • Zamknięto nielegalny salon gier w jednej z wsi powiatu kołobrzeskiego.

26 września br. zachodniopomorska KAS wspólnie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Kołobrzegu skontrolowali posesję, na której ulokowany był nielegalny salon gier.

Funkcjonariusze Piątego Referatu Kontroli Mobilnej Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego Piątego Referatu Kontroli Mobilnej oraz Wydziału do Walki z Przestępczością gospodarczą KMP Kołobrzeg ujawnili urządzanie gier w jednej ze wsi powiat kołobrzeskiego. 2 automaty do gier ukryte były się w pomieszczeniu gospodarczym obok innych pomieszczeń z drzewem na opał. Materiały zebrane podczas czynności będą dowodami w  postępowaniach karnych-skarbowych.

Za nielegalną działalność związaną z grami na automatach grożą wysokie kary. Za urządzanie gier na automatach bez wymaganej koncesji kara wynosi 100 tys. zł od każdego automatu, zaś za nielegalne urządzanie gier hazardowych grozi też odpowiedzialność karna skarbowa, tj. kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Jaskinia hazardu w podkołobrzeskiej wsi Reviewed by on . Zamknięto nielegalny salon gier w jednej z wsi powiatu kołobrzeskiego. 26 września br. zachodniopomorska KAS wspólnie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji Zamknięto nielegalny salon gier w jednej z wsi powiatu kołobrzeskiego. 26 września br. zachodniopomorska KAS wspólnie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top