czwartek, 18 sierpień 2022, 11:46

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » „Mała książka-wielki człowiek”
„Mała książka-wielki człowiek”

„Mała książka-wielki człowiek”

wtorek, 01 października 2019, 22:01 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim dołączyła do projektu „Mała Książka – wielki człowiek”, zachęcającej dzieci do czytania książek. W ramach tej akcji wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat podczas pierwszej wizyty w bibliotece tej jesieni otrzymają wyprawkę czytelniczą i Kartę Małego Czytelnika.

Za każdą wizytę w bibliotece i wypożyczenie minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma 1 naklejkę, a po zebraniu 10 naklejek zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W wyprawce znajdzie się też coś dla rodziców. Przygotowana została dla nich broszura, informująca o nieocenionej roli czytania w rozwoju dziecka i rozmaitych korzyściach płynących z częstego odwiedzania biblioteki.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Mała książka –wielki człowiek”, wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie.

 

„Mała książka-wielki człowiek” Reviewed by on . Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim dołączyła do projektu „Mała Książka – wielki człowiek”, zachęcającej dzieci do czytania książek. W Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim dołączyła do projektu „Mała Książka – wielki człowiek”, zachęcającej dzieci do czytania książek. W Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top