czwartek, 18 sierpień 2022, 11:59

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Podrabiana odzież znanych marek w kołobrzeskich sklepach

Podrabiana odzież znanych marek w kołobrzeskich sklepach

wtorek, 01 października 2019, 22:38 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
 • Ok. 150 tys. zł. warta była podrobiona odzież znanych marek zatrzymana przez zachodniopomorską KAS i Policję w 2 sklepach w Kołobrzegu. 

  30 września funkcjonariusze Piątego Referatu Kontroli Mobilnej Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego wraz z funkcjonariuszami Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali kilkaset sztuk podrobionej odzieży znanych marek.

  Dzięki zorganizowanej akcji przeprowadzonej jednocześnie w dwóch sklepach na terenie Kołobrzegu udaremniono sprzedaż odzieży o łącznej wartości blisko 150.000 zł.Osobom wprowadzającym do obrotu towary z podrobionymi znakami towarowymi grożą wysokie kary grzywny, kara ograniczenia wolności a nawet pozbawienie wolności na okres do dwóch lat. Jeżeli sąd uzna, że dana osoba uczyniła sobie ze sprzedaży podróbek stałe źródło dochodu, kara pozbawienia wolności może być podwyższona do 5 lat *.

  * art. 305 ustawy Prawo własności przemysłowej.

  Małgorzata Brzoza

  Rzecznik prasowy

  Izby Administracji Skarbowej

  w Szczecinie

Podrabiana odzież znanych marek w kołobrzeskich sklepach Reviewed by on . Ok. 150 tys. zł. warta była podrobiona odzież znanych marek zatrzymana przez zachodniopomorską KAS i Policję w 2 sklepach w Kołobrzegu.  30 września funkcj Ok. 150 tys. zł. warta była podrobiona odzież znanych marek zatrzymana przez zachodniopomorską KAS i Policję w 2 sklepach w Kołobrzegu.  30 września funkcj Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top