czwartek, 18 sierpień 2022, 11:56

Strona główna » WYDARZENIA » kultura i sztuka » Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

wtorek, 01 października 2019, 23:20 Kategoria: kultura i sztuka, POWIAT

W środę w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Magdaleną Majcher. Autorka okazała się przesympatyczną osobą, która robi w życiu to, co kocha, czyli pisze. By spełnić swe marzenie, zrezygnowała z pracy na etacie w banku. Pisarka mieszka i tworzy w Katowicach. Jest autorką poruszających powieści, które są cenione za realizm i poruszanie trudnych tematów. Na rynku wydawniczym ukazało się do tej pory 13 powieści.

Do Kamienia przyjechała z promocją swojej trylogii nadmorskiej: „Zimny kolor nieba”, „Obcy powiew wiatru”, „”Znany szum morza”, która opowiada trudną historię Kresowian, którzy przesiedlają się do Ustronia Morskiego. Miłośniczki prozy Pani Magdy zadawały mnóstwo pytań dotyczących warsztatu pracy pisarza. Po spotkaniu można było nabyć książki wraz z osobistą dedykacją.

Spotkanie autorskie odbyło się dzięki wsparciu spółki Marina Kamień Pomorski.

Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher Reviewed by on . W środę w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Magdaleną Majcher. Autorka okazała się prze W środę w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Magdaleną Majcher. Autorka okazała się prze Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top