czwartek, 18 sierpień 2022, 13:48

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Kamieńska Biblioteka zaprasza na Noc Bibliotek

Kamieńska Biblioteka zaprasza na Noc Bibliotek

piątek, 04 października 2019, 07:59 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, historia, kultura i sztuka, POWIAT

5 października odbędzie się V edycja ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji. W bibliotekach w całej Polsce czekają na czytelników specjalne wydarzenia – niecodzienne spotkania z literaturą. Liczymy na to, że po poznaniu bibliotek tej wyjątkowej Nocy, czytelnicy wrócą w dzień. I w kolejne dni.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim również włącza się do akcji Noc Bibliotek. Zaczynamy zabawę o 18.30 Grą Miejską „Tropem ciekawostek Kamienia Pomorskiego”. Dzięki grze dowiemy się wiele informacji z historii naszego miasta, które zdradzi nam Pan Błażej Bubnowicz, pasjonat i miłośnik historii Kamienia. Zbiórka przy Punkcie bibliotecznym przy Szkole Podstawowej nr 1. Idąc po wyznaczonych punktach dotrzemy do siedziby Biblioteki przy ulicy Wolińskiej, gdzie będą dalsze gry i zabawy, poczęstunek i na koniec film.

Do zabawy zapraszamy młodzież i dorosłych.

 

Kamieńska Biblioteka zaprasza na Noc Bibliotek Reviewed by on . 5 października odbędzie się V edycja ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytani 5 października odbędzie się V edycja ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytani Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top