środa, 16 Październik 2019, 19:04

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Gryf z Sokołem się spotkali …
Gryf z Sokołem się spotkali …

wtorek, 08 Październik 2019, 20:49 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Tym razem w sobotę 5 października do Kamienia Pomorskiego  przyjechali piłkarze Sokoła Karlino. Pierwsze minuty meczu, i celnym strzałem popisuje się Wittbrodt, i gospodarze prowadza 1:0. Upływające minuty ukazywały pewne słabości zawodników obydwu drużyn. Gryfiarze nie potrafili przeprowadzić konkretnej akcji na bramkę gości, choć z niezwykłą zaciętością próbował tego dokonać Roszak. Po kilku ciekawych akcjach przeprowadzonych przez piłkarzy gości, wydawało się że, ta część meczu zakończy się bez większej ilości strzelonych bramek… Jednak tuż przed końcem pierwszej części meczu, Włodarek umieszcza piłkę w bramce przyjezdnych, i jest 2:0 dla gospodarzy.

Druga odsłona meczu to znowu raczej wyrównana gra. Należy w tym miejscu dodać ze kilkakrotnie Benedyczak uchronił gryfiarzy przed utratą bramki. A próby przedarcia się na pole bramkowe gości, na niewiele się niestety zdawały. I nadchodzi  właśnie 72 min. meczu gdy piłkę w bramce gości umieszcza Kłoda, i gospodarze zmieniają wynik tego spotkania na 3:0. Co się tyczy piłkarzy z Karlina, to trzeba im przyznać jedno, że przez całe spotkanie grali swoim tempem, nawet wtedy gdy tracili kolejne bramki. Brawo za chęć gry i walki.

Strzelcy bramek:

1:0 – 3′ – Wittbrodt Kacper

2:0 – 44′ – Włodarek Szymon

3:0 – 72′ – Kłoda Norbert

Gryf  K.P. : Benedyczak, Smerdel, Matysiak, Karczmarski, Włodarek, Karman, Wittbrodt, Szwech, Bałkowski, Dąbrowski, Roszak

Sokół Karlino : Mallek, Michalak, Pokuciński, Karpiński, Pytlewski, Ziemann, Szczerba, Gozdal, Klimkowski, Górka, Gozdal

W składach drużyn z przyczyn technicznych nie uwzględniono poszczególnych zmian zawodników

Gryf z Sokołem się spotkali … Reviewed by on . Tym razem w sobotę 5 października do Kamienia Pomorskiego  przyjechali piłkarze Sokoła Karlino. Pierwsze minuty meczu, i celnym strzałem popisuje się Wittbrodt, Tym razem w sobotę 5 października do Kamienia Pomorskiego  przyjechali piłkarze Sokoła Karlino. Pierwsze minuty meczu, i celnym strzałem popisuje się Wittbrodt, Rating: 0