sobota, 25 marzec 2023, 07:59

Przed 1 listopada

Przed 1 listopada

czwartek, 24 października 2019, 23:07 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, historia, społeczeństwo

Przed zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych, już po raz siódmy, wspólnie z Towarzystwem Miłośników Ziemi Kamieńskiej i Uniwersytetem Trzeciego Wieku, rozpoczniemy akcję porządkowania cmentarzy znajdujących się na terenie naszej gminy. W piątek, 25 października, ze słuchaczami naszego UTW, będziemy porządkować nieczynny poniemiecki cmentarz w Radawce.
Dzień później, w sobotę – 26 października, będziemy porządkować opuszczone groby znajdujące się na Cmentarzu Komunalnym (w tym i te o znaczeniu historycznym, osób zasłużonych i pionierów Ziemi Kamieńskiej) oraz Cmentarz Wojenny w Kamieniu Pomorskim. Zbiórka w sobotę o godzinie 10.00 przed kaplicą.
Osoby, które do nas dołączą prosimy, o ile jest to możliwe, o zabranie ze sobą narzędzi ogrodniczych. Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do akcji!

Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej
oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Kamieńskiej

Przed 1 listopada Reviewed by on . Przed zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych, już po raz siódmy, wspólnie z Towarzystwem Miłośników Ziemi Kamieńskiej i Uniwersytetem Trzeciego Wieku, rozpoc Przed zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych, już po raz siódmy, wspólnie z Towarzystwem Miłośników Ziemi Kamieńskiej i Uniwersytetem Trzeciego Wieku, rozpoc Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top