sobota, 2 grudzień 2023, 07:27

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF).
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF).

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF).

wtorek, 29 października 2019, 07:38 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, REGION, sport

Organizatorzy w tegorocznej edycji KALF stawiają na udział jak największej liczby amatorskich drużyn futsalu, również spoza Kamienia Pomorskiego.

Dlatego proponują w nowym Regulaminie rozgrywek, by w kadrze mogło wziąć udział maksymalnie 5 zawodników zgłoszonych do rozgrywek ligowych ZZPN w sezonie 2019/2020, w tym 2 zawodników reprezentujących kluby IV ligi i wyższych (przepis nie dotyczy zawodników poniżej 18. roku życia oraz zawodników, którzy ukończyli 35. lat). Co więcej w czasie trwania meczu, na boisku jednocześnie może przebywać 2 zawodników zgłoszonych do rozgrywek ZZPN w sezonie 2019/2020, w tym jeden reprezentujący kluby IV ligi i wyższych.

Nie macie strojów sportowych? Nic trudnego! Każdej drużynie, która zgłosi swój udział w KALF-ie,  MOSiR wspólnie z firmą Zina, zapewni jeden komplet strojów piłkarskich, z katalogu na 2019 / 20.  Ponadto w tegorocznej edycji, Organizatorzy przeznaczyli na nagrody kwotę 6 000 zł, które będą do podziału pomiędzy 3 najlepsze drużyny turnieju. Kamieńska Amatorska Liga Futsalu to jedna z najstarszych amatorskich lig futsalowych w województwie zachodniopomorskim, działająca nieprzerwanie od 2004 roku. W najlepszych latach w rozgrywkach brało udział 300 zawodników, a 24 drużyny rywalizowały w trzech ligach. Obecnie w rozgrywkach KALF udział bierze ok. 120 zawodników.

Kamieńskie rozgrywki ligowe odbywać się będą w każdą niedzielę, począwszy od drugiej połowy listopada. Po ich zakończeniu 8 najlepszych zespołów przejdzie do fazy play-off, której zadaniem będzie wyłonienie przyszłych finalistów. Ci z kolei po raz ostatni spotkają się w wielkim finale gdzie stawką będzie tytuł mistrzowski. Mecz finałowy o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego
i oficjalne zakończenie XXI edycji rozgrywek nastąpi tradycyjnie na początku marca 2020 roku.

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do siedziby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim. Wpisowe do rozgrywek wynosi 648 zł od drużyny. Zgłoszenia drużyn można dokonywać do końca października, przy czym termin ten może ulec wydłużeniu

Więcej informacji w tym Regulamin rozgrywek na www.kalf.com.pl na FB https://www.facebook.com/kalfomaniak, lub pod numerem tel. 882 643 634.

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Reviewed by on . Organizatorzy w tegorocznej edycji KALF stawiają na udział jak największej liczby amatorskich drużyn futsalu, również spoza Kamienia Pomorskiego. Dlatego propon Organizatorzy w tegorocznej edycji KALF stawiają na udział jak największej liczby amatorskich drużyn futsalu, również spoza Kamienia Pomorskiego. Dlatego propon Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top