poniedziałek, 27 czerwiec 2022, 16:54

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » AL Międzyzdroje na biegach w Kamieniu Pomorskim

AL Międzyzdroje na biegach w Kamieniu Pomorskim

wtorek, 12 listopada 2019, 21:29 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, Gmina Międzyzdroje, sport

Najmłodsi zawodnicy i zawodniczki Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje wystartowali w dniu 11 listopada w Kamieniu Pomorskim w biegach „Rusz śmiało swoje ciało”. Dzieci w wieku od 4 do 12 lat rywalizowały w biegach na dystansach 100-200m. Naszą Akademię reprezentowało 17 zawodników: Hanna Wańkowska, Miłosz Caban, Lena Wańkowska, Kalina Stolarczuk, Lilianna Duchińska, Hanna Mierzejewska, Franciszek Nogala, Mateusz Jeziorny, Maja Kucharczyk, Weronika Ilczenko, Gabriela Sobańska, Maria Rutkowska, Oliwia Cicholińska, Kacper Caban, Marcel Gondek, Patryk Jeziorny, Piotrek Soiński. Najlepiej wystartowali:

Miłosz Caban I miejsce – 5-6 latki

Hania Wańkowska II miejsce – 5-6 latki

Franek Nogala III miejsce – 7-9 latki

Maja Kucharczyk III miejsce – 10-12 latki

Kacper Caban II miejsce – 10-12 latki

Pozostali zawodnicy również dzielnie walczyli o jak najlepsze miejsca. Każdy uczestnik biegu otrzymał pakiet startowy oraz pamiątkowy medal.

Rafał Błocian

Akademia Lekkoatletyczna

Międzyzdroje

AL Międzyzdroje na biegach w Kamieniu Pomorskim Reviewed by on . Najmłodsi zawodnicy i zawodniczki Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje wystartowali w dniu 11 listopada w Kamieniu Pomorskim w biegach „Rusz śmiało swoje ciał Najmłodsi zawodnicy i zawodniczki Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje wystartowali w dniu 11 listopada w Kamieniu Pomorskim w biegach „Rusz śmiało swoje ciał Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top