niedziela, 26 marzec 2023, 17:01

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » AL Międzyzdroje na zawodach halowych w Toruniu
AL Międzyzdroje na zawodach halowych w Toruniu

AL Międzyzdroje na zawodach halowych w Toruniu

wtorek, 03 grudnia 2019, 07:45 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, REGION, sport

Trójka młodych zawodników Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje wystartowała w sobotę w Ogólnopolskich Halowych Zawodach Lekkoatletyka dla Każdego, które odbyły się w największej hali lekkoatletycznej w Polsce w Arenie Toruń. W zawodach wystartowali Szymon Kozłowski, Marta Wołkow oraz Kacper Caban w kategorii U14. Wśród nich wystartowała czołówka zawodniczek i zawodników z całej Polski. Wyniki naszych zawodników: Szymon Kozłowski 300m-49,02, Marta Wołkow skok wzwyż-125cm, Kacper Caban skok w dal 4,27. Sam udział w zawodach był dużym wyróżnieniem dla całej trójki ponieważ zostali oni wybrani z kadry lekkoatletów województwa zachodniopomorskiego w kategorii U14. Wyjazd na zawody został dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Zachęcamy dzieci i młodzież do udział w treningach lekkoatletycznych Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje, które dają możliwość  rywalizacji na najwyższym poziomie ogólnopolskim. Szczegóły odnośnie treningów i zapisów znajdują się na www.almiedzyzdroje.pl.

Rafał Błocian

Akademia Lekkoatletyczna

Międzyzdroje

AL Międzyzdroje na zawodach halowych w Toruniu Reviewed by on . Trójka młodych zawodników Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje wystartowała w sobotę w Ogólnopolskich Halowych Zawodach Lekkoatletyka dla Każdego, które odbył Trójka młodych zawodników Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje wystartowała w sobotę w Ogólnopolskich Halowych Zawodach Lekkoatletyka dla Każdego, które odbył Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top