sobota, 25 marzec 2023, 09:45

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Prezent dla Babci i Dziadka”
„Prezent dla Babci i Dziadka”

„Prezent dla Babci i Dziadka”

wtorek, 14 stycznia 2020, 21:00 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka, społeczeństwo

13 stycznia 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zorganizowała rodzinne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka. W spotkaniu wzięły udział całe rodziny. Niewielka sala czytelni wypełniła się po brzegi. Dzieci wraz z dorosłymi wykonały kartki dla babci i dziadka. Z kolorowych papierów, naklejek, koralików, wstążek i sznurków powstały niesamowite prezenty. Zaskoczeniem dla najmłodszych  oraz dorosłych był pomysł wykonania piaskowej mozaiki. Dzięki soli i kredzie we wszystkich kolorach tęczy powstały piękne obrazy w słoiku. Wszyscy z uśmiechem na twarzy wykonywali podarunki dla najbliższych. Na zakończenie zajęć uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Część materiałów plastycznych na warsztaty w bibliotece zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2020 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach.

Bibliotekarze

„Prezent dla Babci i Dziadka” Reviewed by on . 13 stycznia 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zorganizowała rodzinne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka. W spotkaniu wzięły 13 stycznia 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zorganizowała rodzinne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka. W spotkaniu wzięły Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top