czwartek, 18 sierpień 2022, 13:44

Strona główna » REGION » AL Międzyzdroje na Campie z Moniką Pyrek
AL Międzyzdroje na Campie z Moniką Pyrek

AL Międzyzdroje na Campie z Moniką Pyrek

sobota, 01 lutego 2020, 22:15 Kategoria: REGION, sport

Najmłodsza grupa zawodników i zawodniczek Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje wzięła udział w warsztatach sportowych „Monika Pyrek Camp“, które odbyły się 30 stycznia 2020 r. w hali Netto Arena w Szczecinie. Impreza sportowa skierowana była do uczniów szkół podstawowych z klas 1-3. Warsztaty były prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej (trenerów Mistrzów i Mistrzyń skoku o tyczce) oraz samych „Mistrzów Sportu“ czyli Moniki Pyrek oraz Piotra Liska.

Podczas warsztatów dzieci wykonywały podstawowe elementy treningu tyczkarskiego oraz mogły zaliczyć, uzyskać pierwsze wysokości. Po zakończeniu zmagań sportowych przyszedł czas na zdrowy posiłek w towarzystwie Mistrza Sportu, który podzielił się ciekawymi historiami z życia sportowca wyczynowego oraz wręczył certyfikaty „tyczkarza”. Ponadto dzieci otrzymały prezenty od Fundacji Moniki Pyrek czyli głównego organizatora warsztatów. Wyjazd na zawody dofinansowany w ramach wsparcia realizacji zadania w zakresie prowadzenia sekcji lekkiej atletyki w Gminie Międzyzdroje.

Rafał Błocian

Akademia Lekkoatletyczna

Międzyzdroje

AL Międzyzdroje na Campie z Moniką Pyrek Reviewed by on . Najmłodsza grupa zawodników i zawodniczek Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje wzięła udział w warsztatach sportowych „Monika Pyrek Camp“, które odbyły się 30 Najmłodsza grupa zawodników i zawodniczek Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje wzięła udział w warsztatach sportowych „Monika Pyrek Camp“, które odbyły się 30 Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top