czwartek, 18 sierpień 2022, 12:05

Strona główna » REGION » Artur Udycz piąty w Mistrzostwach Polski
Artur Udycz piąty w Mistrzostwach Polski

Artur Udycz piąty w Mistrzostwach Polski

poniedziałek, 17 lutego 2020, 22:10 Kategoria: REGION, sport

Podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów U18 rozgrywanych w Toruniu zawodnik Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje Artur Udycz zajął wysokie 5. miejsce w biegu na 300m. Artur bardzo pewnie przebrnął przez sobotnie eliminacje uzyskując szósty wynik 35,61 (rekord życiowy oraz rekord klubu). W niedzielnym finale nasz zawodnik biegał po pierwszym torze, który jest niestety najgorszy ze względu na ostry łuk.

Pomimo niedogodnego toru Artur potrafił nawiązać rywalizację z najlepszymi sprinterami w Polce zajmując 5. miejsce z wynikiem 36,32. Sukces Artura bardzo cieszy ponieważ trenuje dopiero  1,5 roku i jest bardzo perspektywicznym zawodnikiem na sezon letni. Obecnie objęty jest szkoleniem kadrowym, który umożliwia udział w obozach i zgrupowaniach sportowych. Aktualne sukcesy są wynikiem wyczerpujących i mozolnych treningów, które odbywają się na bezpłatnych Międzyzdrojskich obiektach sportowych. Niestety każdy wyjazd na takie zawody jak Mistrzostwa Polski czy sam proces przygotowania treningowego wiąże się z dużymi kosztami, dlatego zwracamy się do potencjalnych sponsorów o pomoc w wsparciu Artura do dążenia do mistrzostwa sportowego. Informacje o Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje można znaleźć na naszej stronie www.almiedzyzdroje.pl oraz Facebook @ALmiedzyzdroje.
Rafał Błocian
AL Międzyzdroje

 

Artur Udycz piąty w Mistrzostwach Polski Reviewed by on . Podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów U18 rozgrywanych w Toruniu zawodnik Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje Artur Udycz zajął wysokie 5. miejsce w bi Podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów U18 rozgrywanych w Toruniu zawodnik Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje Artur Udycz zajął wysokie 5. miejsce w bi Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top