piątek, 19 sierpień 2022, 06:44

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Wspomnień czar VIII

Wspomnień czar VIII

środa, 04 marca 2020, 19:11 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, historia, kultura i sztuka

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wspomnień czar” i podzielenie się z nami wspomnieniami na temat Międzyzdrojów już 12 marca 2020 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach.

Spotkanie będzie miało charakter rozmowy, do której serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz turystów. W trakcie pokazu slajdów zobaczymy jak, od początku XX wieku, aż do czasów współczesnych zmieniała się m.in. Kawcza Góra, Biała Góra, baza rybacka i różne ciekawe miejsca w mieście.

Masz zdjęcia z lat 50., 60., 70., 80., 90. XX w. lub XXI w. Kawczej Góry, bazy rybackiej, ciekawych według Ciebie miejsc/elementów architektonicznych w mieście – istniejących lub nie? Chcesz się nimi podzielić? Przynieś je do biblioteki w celu ich zeskanowania lub wyślij na maila: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com do 9 marca 2020 r. Zależy nam szczególnie na fotografiach z prywatnych albumów. Zostaną one wykorzystane w prezentacji multimedialnej.

Bibliotekarze

 

 

Wspomnień czar VIII Reviewed by on . Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Wspomnień czar" i podzielenie się z nami wspomnieniami na temat Międzyzdrojów już 12 marca 2020 r. (czwartek) o godz. 1 Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Wspomnień czar" i podzielenie się z nami wspomnieniami na temat Międzyzdrojów już 12 marca 2020 r. (czwartek) o godz. 1 Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top