piątek, 19 sierpień 2022, 07:13

Strona główna » REGION » 1731 litrów alkoholu do dezynfekcji dla Straży Pożarnej w Szczecinie

1731 litrów alkoholu do dezynfekcji dla Straży Pożarnej w Szczecinie

poniedziałek, 30 marca 2020, 20:24 Kategoria: REGION, społeczeństwo, zdrowie
  • Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) przekazała 1731 litrów alkoholu pochodzącego z przestępstwa Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.
  • Alkohol zostanie przeznaczony do produkcji preparatów do dezynfekcji.

26 marca 2020 r. KAS przekazała Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie 1731 litrów spirytusu, zabezpieczonego w toku postępowań karnych. To druga partia alkoholu wydana z magazynów Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Przekazany alkohol pochodzi z przestępstwa, zostanie wykorzystany do przygotowania preparatów do dezynfekcji przedmiotów i powierzchni, środków transportu wymagających odkażania. Przekazany alkohol nie był przebadany medycznie, dlatego nie może zostać wykorzystany przez szpitale.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

1731 litrów alkoholu do dezynfekcji dla Straży Pożarnej w Szczecinie Reviewed by on . Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) przekazała 1731 litrów alkoholu pochodzącego z przestępstwa Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Szczec Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) przekazała 1731 litrów alkoholu pochodzącego z przestępstwa Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Szczec Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top