niedziela, 1 październik 2023, 18:39

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Przybij piątaka” – wesprzyj międzyzdrojskie koty
„Przybij piątaka” – wesprzyj międzyzdrojskie koty

„Przybij piątaka” – wesprzyj międzyzdrojskie koty

wtorek, 21 kwietnia 2020, 23:12 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, POWIAT, przyroda

Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach ponownie zwracają się z prośbą do mieszkańców o wsparcie bezdomnych kotów. Pani Elżbieta Dreweńska, która na co dzień opiekuje się kotami w wielu miejscach w Międzyzdrojach, dokarmia i zapewnia im opiekę, apeluje o pomoc finansową.

Pani Ela ma ograniczone dochody z powodu epidemii koronawirusa, dlatego prosi o wsparcie każdego, kto może i chce pomóc. Obecna sytuacja spowodowała, że część wolontariuszy straciło przychody lub ogranicza wychodzenie z domu, niektóre restauracje, które także bezinteresownie dokarmiały koty są pozamykane. Stąd nasz kolejny apel.

Pieniądze można wpłacać na  https://zrzutka.pl/3zyvur. Jeśli nie jest ci obojętny los zwierząt, udostępnij na swoim profilu Facebook informacje o zbiórce. Czworonogi nie poradzą sobie same, dlatego pomóżmy im przetrwać ten trudny czas.

„Przybij piątaka” – wesprzyj międzyzdrojskie koty Reviewed by on . Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach ponownie zwracają się z prośbą do mieszkańców o wsparcie bezdomnych kotów. Pani Elżbieta Dreweńska, Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach ponownie zwracają się z prośbą do mieszkańców o wsparcie bezdomnych kotów. Pani Elżbieta Dreweńska, Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top