piątek, 1 grudzień 2023, 00:35

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Dofinansowanie dla Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”
Dofinansowanie dla Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”

Dofinansowanie dla Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”

sobota, 23 maja 2020, 21:50 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, społeczeństwo, zdrowie

Warto mieć maseczkę w domowej apteczce, do takich wniosków doszli członkowie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” i grupy nieformalnej składając wniosek o dofinansowanie w ramach „MIKRODOTACJI, LOKALNYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ FIO W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM”. „Maseczki do domowej apteczki”, bo taką nazwę ma nasz projekt, otrzymał dofinansowanie w kwocie 2 tys. zł, za które zakupione zostaną 2 maszyny do szycia, tkaniny bawełniane, zestawy nici, woreczki strunowe i rękawiczki jednorazowe. Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” od 2 miesięcy z własnego budżetu i darowizn wpłacanych na konto stowarzyszenia wspiera lokalną inicjatywę szycia maseczek. Zakupiono tkaniny, flizelinę, nici, gumki. Nie sposób policzyć, ile maseczek zostało uszytych i rozdanych wśród mieszkańców naszej gminy.

W realizację projektu „Maseczki do domowej apteczki” zaangażowani będą wolontariusze, którzy uszyją maseczki wielokrotnego użytku i dostarczą m.in. do podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej oraz pozostałych mieszkańców Międzyzdrojów. Celem projektu jest zmniejszenie zagrożenia epidemiologicznego mieszkańców Gminy Międzyzdroje oraz wzrost integracji społeczności lokalnej. Warto dodać, iż nasz wniosek otrzymał wsparcie jako jedyny z powiatu kamieńskiego. O szczegółach realizacji projektu poinformujemy w najbliższym czasie.

„Dofinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020”.

Autorem projektu jest Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach – Andżelika Gałecka, która jest też członkiem Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”.

Bibliotekarze

 

Dofinansowanie dla Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” Reviewed by on . Warto mieć maseczkę w domowej apteczce, do takich wniosków doszli członkowie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” i grupy nieformalnej składając wniosek o Warto mieć maseczkę w domowej apteczce, do takich wniosków doszli członkowie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” i grupy nieformalnej składając wniosek o Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top